Rüyada Cam Batması

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Rüyada Cam Batması
Rüyada cam batması görmek, kişiyi üzecek bir sözün işaretidir. Bir tartışma anında sevilen kişiden hiç beklenmeyen, ağır içerikli sözler veya hakaretler duymaya ve bu yüzden kalp kırıklığı yaşamaya yorumlanır. Cam batması aile içinde herkesin farklı telden çaldığını, kimsenin rüya sahibini dinlemediği gibi, onun dertleriyle de ilgilenmediğini ifade eder.

cam batması.jpgMaddi konuda herhangi bir sıkıntı çekmeyen rüya sahibinin bu dönemde ruhsal olarak kendisini iyi hissetmeyeceğine, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına yorumlanır. Eski dostların düşman kesileceğine, en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan rüya, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına alamet eder.


Rüyada Ayağına Cam Batması
Kişiyi zora sokacak birine işaret eden rüya, kefil olunan bir borcu rüya sahibinin ödemek zorunda kalacağı için maddi olarak sıkıntıya düşeceğini ifade eder. Geçmişte yapılan bir yanlışın dönüp dolaşıp kişinin karşısına çıkmasıyla yeniden üzülecek olmaya, eski bir gönül ilişkisinin yeniden alevleneceğini fakat sonunun hayırlı olmayacağını tabir eder. Ayağına cam batan kişinin işyerinde arkasından konuşanı çok olur ve işlerinin yolunda gitmesini engellemek isteyen düşmanları vardır.


Rüyada Eline Cam Batması
Bir derdini yakınlarına açan rüya sahibinin beklenmedik eleştiriler almasıyla bu kimselerle olan ilişkilerinde sorunlar çıkacağına yorumlanır. Çalışma hevesinin kaçmasına, eğitimi sonlandırmaya veya yarım bırakmaya da işaret eden rüya, aşk hayatında pişmanlıklar duymaya, evliliklerde istenildiği gibi mutlu olamamaya da tabir edilir.
Rüyada Cam Batmasının Psikolojik Yorumu
Kişinin kendi içinde halledemediği bazı sorunlarının ve takıntılarının olduğunu ifade eder. Geçmişten bugüne değin taşınan ve halledilemeyen sorunların giderek ağırlaştığını, rüya sahibinin kimseyle paylaşmadığı dertleri için çözüm bulmakta da zorlandığını bildirir. Aynı zamanda yakınlık duyulan, sevilen kimseler yüzünden yaşanan hayal kırıklıklarının kişiyi giderek öfkelendirdiğini ve kin tutmaya meyillendiğini de işaret eder.
 
Üst