1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.302
  Beğenilen Mesajlar:
  2.305
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada görülen renkler ne anlama geliyor

  Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  rüyada yeşil kazak görmek rüyada kazak görmek kırmızı turuncu renk beyaz


  1. Tüm bakışlar hoş olana, kendinde olmayana ayarlı olduğundan doğru ölçümlemeler yapılamıyor hayatlar üzerinde. Oysa, herkes bakir doğaya, saf ruha, beyne ve yüreğe açılan gözlerle baksa hayata daha da güzel kokacak çiçekler, kuşlar daha fazla sohbet edecek bağıra çağıra ve güneş yakacak ruhları topraktan neşe fışkırana kadar.

   Evren tüm cömertliğini sundu gelen baharla yine. Umarım hepiniz sabah pencereyi açarken görebiliyorsunuzdur parlayan güneşte Tanrı’nın selamını ve aldığınız her nefeste şükrediyorsunuzdur damarlarınızdaki kanın akış hızı için, ilkbaharın renkliliğine. Ve yine umarım rüyalarınız da birbirinden renklidir mevsim gereği.

   Amerikalı bilim adamı Dr. W. Thribbs, rüyada görülen renklerin organizma üzerindeki etkileri üzerine uzun yıllar yaptığı araştırmalarda, günlük yaşamın benzer koşullarının farklı insanlarda aynı rüya sembolizasyonları ve aynı renk tonlarıyla ifade edildiği sonucuna varmıştır. Thribbs’e göre;

   Mavi: İnsomnia (uykusuzluk), sinirlilik hali, hızlı organ hareketleri ve migren

   Kırmızı: Felç, depresyon

   Mor: Gerçeğe ulaşma, sürekli sorgulama, derin düşünce

   Turuncu ve Sarı: Üst solunum yolu enfeksiyonları, kabızlık ve mide rahatsızlığı olan kişilerde ön plana çıkan rüya renkleridir.

   Siz de rüyalarınızı yorumlarken günlük yaşamınızda renklerin üzerinizde bıraktığı etkileri bilinçaltı tecrübelerinizle örtüştürerek, rüyalarınıza hakim olan renklerin mesajlarını daha rahat yorumlayabilirsiniz. Yardımcı olması için genel anlamda kısa bir renk haritası da işinizi kolaylaştırabilir belki.

   Rüyada görülen;

   Kırmızı: Savaş, tartışma, ihtiras, şiddet, eylem

   Mavi: Bolluk, mutluluk, sağlık

   Yeşil: Yaratıcılık, sanatçı ruhu, bilgelik, neşe, ruhani liderlik

   Siyah: Kasvet, ölüm, mutsuzluk, kötülük

   Beyaz: Aydınlık, boşluk, pasiflik, iyilik

   Mor: Fedakarlık, dostluk

   Gri: Endişe, korku, iç sıkıntısı anlamına gelir.

   Şimdi siz de bırakın kendinizi. Öylece teslim olun evrene. Tek tek aydınlansın gölgeler yaşamınızda. Gökkuşağı tadında yudumlayın hayatı.

   Rengarenk rüyalar başınızı döndürsün.

   Sevgi ile kalın...

   Niobe

   RÜYA SEMBOLLERİ

   AYAK

   Rüyada görülen ayak kişinin ilerlediği yolu sembolize eder. Rüya sahibinin yere sağlam basması gerektiği yolunda uyarıdır. Geleneksel yorumunda rüyayı gören kişinin servetinin devamlılığı şeklinde tabir olunur.

   BALIK

   Rüyayı gören kişinin ruhunu, duygularını, sezgilerini ve yenilenme ihtiyacını gösterir. Balık tutmak, kişinin bilinçaltına ulaştığına ve kendi ile barışık bir yaşamda ilerlediğine, balık yemekse genişleyen sosyal çevreye işaret eder. Geleneksel yorumunda şans, iyi niyet ve bolluk habercisidir.

   GRANİT
   Dayanıklılık ve kararlılık simgesidir. Rüyayı gören kişinin direncini ve iradesinin gücünü gösterir.

   TOP

   Rüyasında top oynadığını gören kişi çocukluğuna özlem duyuyordur ya da dinlenmeye ihtiyacı vardır. Geleneksel yorumunda düşmanlık ve tartışma işaretidir


   
Rüyada görülen renkler ne anlama geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Pazartesi Günü Görülen Rüya ne anlama geliyor

  Pazartesi Günü Görülen Rüya ne anlama geliyor

  Selam arkadaşlar acaba aranızda rüya da pazartesi gününü görmenin tabirini bilen var mı? rüyada pazartesi görmek ne anlama geliyor biliyorsanız yazın.
 2. Rüyada Ağlamak ve Gülmek ne anlama geliyor

  Rüyada Ağlamak ve Gülmek ne anlama geliyor

  Rüyada Ağlamak ve Gülmek Neye Gelir Rüyada Ağlamak veya Gülmek Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda rüya tabirleri konumuza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere rüyada ağlamak ve gülmek neye gelir bilgi ediniyoruz. Rüyada sesli ve gürültülü ağlamak,Rüyada yakın çevrendekı insaların öldüğünü görerek ağlamayı görmekle çeşitli şekillerde...
 3. Gece rüyamda kar yağıyordu ne anlama geliyor

  Gece rüyamda kar yağıyordu ne anlama geliyor

  Melekler selam. Gece rüyamda lapa lapa kar yağdığını gördüm, uzun süre altında yürüdüm çok güzeldi .Ne anlama gelir bu rüya acaba ?
 4. Rüyada Çocuk Emzirmek Ne Anlama Geliyor?

  Rüyada Çocuk Emzirmek Ne Anlama Geliyor?

  rüyada çocuk emzirmek, rüyada bebek emzirmenin anlamı, rüyada bebek emzirmek Rüyanız da kendi çocuğunuzu yada başka bir çocuğu emzirirken gördüyseniz ve ne anlama geldiğini merak ediyorsanız sizler için rüyada bebek ve çocuk emzirmenin ne anlama geldiğine dair bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Rüyada çocuk emzirdiğini gören kişi, yakın zamanda hamile kalıp, çocuk sahibi olabilir. Bir...
 5. Rüyada Görülen Renkler Ne Anlama Geliyor?

  Rüyada Görülen Renkler Ne Anlama Geliyor?

  rüya tabirleri, rüyada görülen renkler, rüyada görülen renklerin anlamı Hepimiz rüya görürüz bazen uyandığımızda en ince ayrıntısına kadar hatırlarız bazen de gördüğümüz rüyayı uyandığımız da unutur ve hiç rüya görmediğimizi sanırız. Rüya da görülen renklerin anlamları hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Siz de rüyanızda renkler görüyorsanız ve ne anlama geldiğini...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş