Etiketler:
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.443
  Beğenilen Mesajlar:
  2.301
  Ödül Puanları:
  113

  Rüyada görülen renkler ne anlama geliyor

  Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  rüyada yeşil kazak görmek rüyada kazak görmek kırmızı turuncu renk beyaz  1. Tüm bakışlar hoş olana, kendinde olmayana ayarlı olduğundan doğru ölçümlemeler yapılamıyor hayatlar üzerinde. Oysa, herkes bakir doğaya, saf ruha, beyne ve yüreğe açılan gözlerle baksa hayata daha da güzel kokacak çiçekler, kuşlar daha fazla sohbet edecek bağıra çağıra ve güneş yakacak ruhları topraktan neşe fışkırana kadar.

   Evren tüm cömertliğini sundu gelen baharla yine. Umarım hepiniz sabah pencereyi açarken görebiliyorsunuzdur parlayan güneşte Tanrı’nın selamını ve aldığınız her nefeste şükrediyorsunuzdur damarlarınızdaki kanın akış hızı için, ilkbaharın renkliliğine. Ve yine umarım rüyalarınız da birbirinden renklidir mevsim gereği.

   Amerikalı bilim adamı Dr. W. Thribbs, rüyada görülen renklerin organizma üzerindeki etkileri üzerine uzun yıllar yaptığı araştırmalarda, günlük yaşamın benzer koşullarının farklı insanlarda aynı rüya sembolizasyonları ve aynı renk tonlarıyla ifade edildiği sonucuna varmıştır. Thribbs’e göre;

   Mavi: İnsomnia (uykusuzluk), sinirlilik hali, hızlı organ hareketleri ve migren

   Kırmızı: Felç, depresyon

   Mor: Gerçeğe ulaşma, sürekli sorgulama, derin düşünce

   Turuncu ve Sarı: Üst solunum yolu enfeksiyonları, kabızlık ve mide rahatsızlığı olan kişilerde ön plana çıkan rüya renkleridir.

   Siz de rüyalarınızı yorumlarken günlük yaşamınızda renklerin üzerinizde bıraktığı etkileri bilinçaltı tecrübelerinizle örtüştürerek, rüyalarınıza hakim olan renklerin mesajlarını daha rahat yorumlayabilirsiniz. Yardımcı olması için genel anlamda kısa bir renk haritası da işinizi kolaylaştırabilir belki.

   Rüyada görülen;

   Kırmızı: Savaş, tartışma, ihtiras, şiddet, eylem

   Mavi: Bolluk, mutluluk, sağlık

   Yeşil: Yaratıcılık, sanatçı ruhu, bilgelik, neşe, ruhani liderlik

   Siyah: Kasvet, ölüm, mutsuzluk, kötülük

   Beyaz: Aydınlık, boşluk, pasiflik, iyilik

   Mor: Fedakarlık, dostluk

   Gri: Endişe, korku, iç sıkıntısı anlamına gelir.

   Şimdi siz de bırakın kendinizi. Öylece teslim olun evrene. Tek tek aydınlansın gölgeler yaşamınızda. Gökkuşağı tadında yudumlayın hayatı.

   Rengarenk rüyalar başınızı döndürsün.

   Sevgi ile kalın...

   Niobe

   RÜYA SEMBOLLERİ

   AYAK

   Rüyada görülen ayak kişinin ilerlediği yolu sembolize eder. Rüya sahibinin yere sağlam basması gerektiği yolunda uyarıdır. Geleneksel yorumunda rüyayı gören kişinin servetinin devamlılığı şeklinde tabir olunur.

   BALIK

   Rüyayı gören kişinin ruhunu, duygularını, sezgilerini ve yenilenme ihtiyacını gösterir. Balık tutmak, kişinin bilinçaltına ulaştığına ve kendi ile barışık bir yaşamda ilerlediğine, balık yemekse genişleyen sosyal çevreye işaret eder. Geleneksel yorumunda şans, iyi niyet ve bolluk habercisidir.

   GRANİT
   Dayanıklılık ve kararlılık simgesidir. Rüyayı gören kişinin direncini ve iradesinin gücünü gösterir.

   TOP

   Rüyasında top oynadığını gören kişi çocukluğuna özlem duyuyordur ya da dinlenmeye ihtiyacı vardır. Geleneksel yorumunda düşmanlık ve tartışma işaretidir

   
Rüyada görülen renkler ne anlama geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Pazartesi Günü Görülen Rüya ne anlama geliyor

  Pazartesi Günü Görülen Rüya ne anlama geliyor

  Selam arkadaşlar acaba aranızda rüya da pazartesi gününü görmenin tabirini bilen var mı? rüyada pazartesi görmek ne anlama geliyor biliyorsanız yazın.
 2. Rüyada Tabak Kırılması Ne Anlama Geliyor ?

  Rüyada Tabak Kırılması Ne Anlama Geliyor ?

  Bu konu; rüyada tabak kırılması hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bir önce ki konumuzda paylaştığımız rüyada ölünün su istemesi tabirinin ardından bu sayfamızda da rüyada tabak görmek ve rüyada tabak kırılması tabirleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz... Rüyada tabak görmek, Kesinlikle iyi şeyler olacağına yorumlanır.Yani kısa süre...
 3. cumhurbaşkanını rüyada görmek ne anlama geliyor

  cumhurbaşkanını rüyada görmek ne anlama geliyor

  Geçen gece rüyamda cumhurbaşkanımızı rüyamda gördüm. Bana söylediği şeyler aklımda değil, düşünüyorum düşünüyorum hatırlayamıyorum ama onu görmek ne demek, nasıl yorumlanır ?
 4. Rüyada Görülen Renkler Ne Anlama Geliyor?

  Rüyada Görülen Renkler Ne Anlama Geliyor?

  rüya tabirleri, rüyada görülen renkler, rüyada görülen renklerin anlamı Hepimiz rüya görürüz bazen uyandığımızda en ince ayrıntısına kadar hatırlarız bazen de gördüğümüz rüyayı uyandığımız da unutur ve hiç rüya görmediğimizi sanırız. Rüya da görülen renklerin anlamları hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Siz de rüyanızda renkler görüyorsanız ve ne anlama geldiğini...
 5. Rüyada Hurma Görmek Ne Anlama Geliyor?

  Rüyada Hurma Görmek Ne Anlama Geliyor?

  rüyada hurma görmek, rüyasında hurma gören, rüyada hurma ne demek Rüyada hurma görmek, Yağmura, Kur'an-ı Kerim okumaya, ilim öğrenmeye, dine faydalı işler yapmaya, helal ve güzel rızka, Hurma yemek mala, mevsiminde hurma devşirmek iyi meziyetleri olan bir kadınla evlenmeye, zahmetsiz olarak elde edilecek dünyalığa, imanın tadına varmaya ve dünyalığa, Ham hurma görmek suya muhtaç olanın su...

Sayfayı Paylaş