Rüyada Yemek Yemenin Anlamı Nedir

T

TİTAN

Forum Okuru
Rüyada Yemek Yemenin Anlamı Nedir
rüyada yemek yemek yediğinin görmek birinin yemek yedirmesi ne demek anlamı manası tabiri ile ilgili bilgiler burada melekler
Gördüğümüz rüyalar kimi zaman yaşadığımız olayların beynimizde şekillenip karşımıza çıkması ,kimi zaman da bir türlü sonuca ulaştıramadığımız ya da karar veremediğimiz konularla ilgili olasılıklardan bir veya birkaçının önümüze serilmesidir.Bunlardan bazen apaçık bazen de anlamlandıramadığımız sonuçlar çıkartırız.Ama en güzeli de melekler,rüyaları hep hayra yorumlamaktır :) Bu konumuzda rüyada yemek yemekle ilgili yorumları bulabilirsiniz.

ruya-30c.jpg


Rüyada tek başına yemek yemek, üzüntünün işaretidir. Kalabalık yemekler, kazanç elde edip bu kazancınızı başka insanlarla nasıl paylaşacağınızı gösterir.Bütün tabircilerin birlestigi yoruma göre, güzel pismis, yemesi kolay, tatli lezzetli yemegi yemek, hayir ve menfaat, rizk ve mal, mutluluk; aci ve biberli yemegi yemek, keder, hüzün; eksi yemek yemek, hastalik ve sikinti ile tabir olunur. Kokmus, bozulmus yemek, harama delalet eder. Agzina, iyi ve tatli yemekten bir lokma koydugunu gören, sevinilecek bir söz isitir. Tatsiz ve lezzetsiz bir yemek lokmasi ise fena söz duymasina isarettir. Kendisine birinin yemek verdigini görenin eline çok mal geçer. Yemek veren iyi biri ise helal, kötü biri ise haramdir.
 
Üst