Aşkı en iyi anlatan yazılarım

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
Vvvaaaaaaavvvvvssss süper olmuş Rüyam zevkle okudum...
Döktürmüşsün valla... Devamını da bekleriz.
Arayı uzatma sık sık döktür buraya :D:D

kaleminden yazılan aşk konularına hayranım bu forumda,arada bir yazıyor bilerekmi yapıyor nedir biraz çok yazsa daha iyi olucakda...
aşk en güzel böle anlatılır harikaydı rüyam ellerine güzel yüreğine sağlık...

Moderatör tarafında düzenlendi:
RüYaM'ın kaleminden yazılan aşk konularına hayranım bu forumda,arada bir yazıyor bilerekmi yapıyor nedir biraz çok yazsa daha iyi olucakda...
aşk en güzel böle anlatılır harikaydı rüyam ellerine güzel yüreğine sağlık...

Çok tşk ederim, beni onure ettiniz :)

Aşk öyle bir büyü ki,öyle bir büyük ki anlayamazsın...Göze alsan olmaz,aşk'a gönül doymaz seven kalbi istesen de susturamazsın...Bu şarkıyı hatırlattın cnm bana:):)ama senn yazın bundan daha da güzel olmuş çok ciddiyim:)Aşk gerçekten ilaçtır.Dileyelim ki bu ilaç hastalığa şifa olsun yan etki yapıp dert vermesin kimselere..En güzel aşklar senin olsun rüyam'cım...

Aşk öyle bir büyü ki,öyle bir büyük ki anlayamazsın...Göze alsan olmaz,aşk'a gönül doymaz seven kalbi istesen de susturamazsın...Bu şarkıyı hatırlattın cnm bana:):)ama senn yazın bundan daha da güzel olmuş çok ciddiyim:)Aşk gerçekten ilaçtır.Dileyelim ki bu ilaç hastalığa şifa olsun yan etki yapıp dert vermesin kimselere..En güzel aşklar senin olsun rüyam'cım...

Amin...

En güzel aşk, tüm aşıkların olsun ve aşkların sonu hep mutluluk olsun :)

Tşkler tatlım :)

Geri