:S 1 bebek beklerken 3 üz müüüüü :S

karakuzu

Daimi Üye
Üye
:S 1 bebek beklerken 3 üz müüüüü :S
Arkadaslar yaptigim testlerin positiv sonucuna güvenerek hamileyim diye doktora gittim bugün.Hamile oldugumu söyledi doktor cok sevindim ama hemen arkasindan hemde 3üz deyince $ok gecirdimmmmmmmm.....:S

Bebek Beklerken hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Beta hcg değerim düştü korkuyorum!!! Beta hcg değerim düştü korkuyorum!!!
Selam arkadaşlar geçen hafta yaptığım testle hamile olduğumu öğrendim perşembe günü yaptırdığım beta Hcg testi 43,39 çıktı fakat bugün ki testte 9,9 çıktı düşük yapmaktan çok korkuyorum lütfen görüşlerinizi belirtin sizce bebeğimi kaybeder miyim?
Soru-Cevap 5
Rahim duvarı inceliği ve düşük riski Rahim duvarı inceliği ve düşük riski
İyi akşamlar kızlar. Dün idrar testinde çift çizgi gördüm. Bugün doktora gittim ve 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim fakat rahim duvarım fazla ince olduğu için düşük riskim varmış. Daha önce böyle bir durum yaşayıp düşük yapan arkadaşlarım...
Soru-Cevap 1
YARIN OLA HAYIR OLA....TÜP BEBEK TEDAVİSİ VE DENEYİMLERİM YARIN OLA HAYIR OLA....TÜP BEBEK TEDAVİSİ VE DENEYİMLERİM
Merhaba arkadaslar bır oncekı paylasımımda bahsetmıstım Tup Bebek tedavısıne yarın kısmetse baslıyorum. Bahecı Fulya da cok heycanlı ve tedırgınım benı nelerın bekledıgını nasıl olup nasıl sonuclar alıcagımı doktorumun ne tehsıs koyucanı dusun...
Tüp Bebek Özel Bölüm 3
Bebeklerde ve çocuklarda burun tıkanıklığı nasıl geçer ? Bebeklerde ve çocuklarda burun tıkanıklığı nasıl geçer ?
Nazal hava yolunun ana işlevleri solunum ve koku almadır. Çocuk doktorları, burun tıkanıklığının bebeklerde diğer yaş gruplarına göre daha yaygın olduğunu söylemektedir. Çoğu zaman, tıkalı burun endişelenecek bir şey değildir. Ama bazen...
Tüm Sağlık Konuları 0
Bebek Beklerken Bebek Beklerken
bebek beklerken bebek yatak sepetleri beklerken alışveriş Bebek Beklerken Gebelik süreciyle birlikte ailelerde telaşlı hazırlıklar da başlar.Gelecek bebeğin giysileri, yatağı ve odası, diğer gereksinimleri hazırlanmaya başlanır. Bu...
Bebeğimiz ve biz 0