1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Saat saat kim ne dedi?

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Önce "Acil şifalar diliyoruz" dendi, sonra tüm Türkiye'den dua istendi. Saatler geçti sabırlar tükendi. BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindeki 5 kişiyi taşıyan helikopterin düştüğü haberi dün akşama doğru haber merkezlerine ulaştı.

  Ergenekon davasında açıklanan yeni iddianame gündemden bir anda düştü ve haberciler gözlerini Kahramanmaraş ve Ankara'ya çevirdi.

  Olayla ilgili açıklama üstüne açıklama yapıldı. Sıcaklık -8 dereceye, görüş mesafesi ise 100 metreye kadar düştü. Helikopterin enkazına bir türlü ulaşılamadı.

  İşte, dünden bugüne helikopter kazasına ilişkin kameralara yapılan açıklamalar...


  DÜN 17.13... Özel Kalem Müdürü: Yazıcıoğlu'nun sağlık durumu iyi.
  17.33... BBP Genel Sekreteri Yalçın Topçu: Yazıcıoğlu Göksun Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
  17.41... Kayseri Valisi: Yazıcıoğlu'na ulaşıldı, yaralı, şuuru açık.
  17.50... BBP: Acil şifalar diliyoruz, hiçbir can kaybı yok.
  18.10... Cumhurbaşkanı Gül: Şu anda helikoptere halen ulaşılamadı
  19.25... BBP: Duaları bekliyoruz, umarız sağ salim bulabiliriz.
  21.13... BBP: Helikoptere hala ulaşılamadı
  22.50... BBP: İnşallah Yazıcıoğlu ve yanındakiler sağ salim evlerine kavuşurlar. Allah'tan dileğimiz budur.

  BUGÜN
  09.30... BBP: Sabrımız tükeniyor.
  11.07... İçişleri Bakanı Beşir Atalay: Önce umutlandık ama sonra durumun daha vahim olduğu anlaşıldı.
  12.00... Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek: Olumsuz hava koşulları arama kurtarma çalışmalarını etkiliyor. Umarız kısa sürede buluruz.
  16.00... Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım: Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopter gerek uçuşa elverişliliği gerekse ruhsat ve teknik donanımı bakımından tamamen kurallara uygun.
  18.10... Başbakan Recep Tayyip Erdoğan: Helikopterin düştüğü bölgede çalışmalar devletin tüm imkanlarıyla sürdürülüyor. Olay bölgesine gönderilen uçak ve helikopterler, kar yağışı, sis gibi olumsuz hava koşullara rağmen bölgede görev yapmış, sadece yakıt ikmali için bölgeden ayrılmışlardır.


   
Saat saat kim ne dedi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Saat Neden Sağa Dönüyor ?

  Saat Neden Sağa Dönüyor ?

  İlk olarak eski Mısırlılar, güneşin her gün düzenli bir hareketle doğup, belirli zamanlarda gökyüzünün aynı noktalarında bulunup, battığını gözlemlediler ve bunun bir günü zaman parçalarına ayırmada kullanılabileceğini keşfettiler. Böylece güneşin bu hareketinden yararlanarak ilk güneş saatini yaptılar. Bu saat, meydanlık bir yere yüksek bir taş koymak ve güneşin hareketi sırasında, bu taşın...
 2. beren saat fahişe rolümle gurur duyuyorum dedi

  beren saat fahişe rolümle gurur duyuyorum dedi

  beren saat boy beren saat boyu saatin boyu kaç kac orospu FAHİŞE ROLÜYLE GURUR DUYUYOR Güz Sancısı Filminde Bir Fahişeyi Canlandıran Beren Saat, Beyoğlu'nda Karakterini Yaşadığını ve Böyle Bir Rol Oynamaktan Dolayı Mutlu Olduğunu Söyledi. GÜZ SANCISI FİLMİNDE BİR FAHİŞEYİ CANLANDIRAN BEREN SAAT, BEYOĞLU'NDA KARAKTERİNİ...
 3. Vücudunuzda Saat Saat Neler Oluyor Bakın

  Vücudunuzda Saat Saat Neler Oluyor Bakın

  vücuduzda saat saat neler oluyor??mutlaka bakın vücuduzda saat saat neler oluyor??mutlaka bakın Vücudunuzda 24 saat boyunca neler olduğunu biliyor muydunuz ? 06.00 Kortizon salgılamasıyla organizma uyanıyor. Bu uyanma vücut için kendini yavaşca kalkmaya hazırlama işareti. Metabolizma hareketleniyor, günün işleri için enerji ve protein hizmete hazır oluyor. 07.00 Vücut hâlâ...
 4. saat

  saat

  Bir saatim var minicik ( iki elin avuçları, içinde bir şey varmış gibi birbirine çapraz olarak birleştirilir ) Kulağıma koyarım ( birleştirilmiş eller kulağa götürülür ) Tik tak'ını duyarım Tik tak, tik tak ( denirken, dinliyormuş gibi yapılır ) Çocuklar dinleme öykünmesi yaparlarken öğretmen şunları söyler ; "Haydi şimdi çocuklar………………oyununa başlayalım." ( bunun üzerine...
 5. Kol Saatini Kim Buldu

  Kol Saatini Kim Buldu

  Kol Saatini Kim Buldu ? Selam millet size sorum şu Kol Saatini Kim Buldu icadını yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş