snr bys

Yeni Üye
Üye
Hamile Kaldım Meleklerim sabreden derviş..:)

Hamile Kalan Kadınlar Ben De Aranıza Katıldım Şükür Hamileyimmmmm

Daha önce birkaç defa yorumlar yapıp konu da açmıştım hamilelikle ilgili. fakat herhalde yeni olduğum için pek de ilgi görmedi.
ben durumumu yazıp benim gibi olanlar bekleyenler endişe edenlere yardımcı olmak istiyorum sadece. durum şudur : eylül ayının 11 inde adet olmam gerekiyordu. adetlerim düzenlidir. ayın 9 unda beta hcg testi yaptım sonuç 1 çıkmıştı. tabii ondan önce idrar testleri olabildiğince çok yaptırdım.

Adetim 3 gün geçince yine idrar testi yaptım yine negatif 5. gün tekrar test yaptım yine negatif çıktı. ama ben şu ultra hassas testlerden yapıyrum. adetim 8 gün geçince eşim artık dayanamadı beni hastaneye götürdü. doktor alttan muayene etti rahim boş dedi ama yolda görünüyor dedi tekrar beta hcg yaptık. aaaaa bide ne göreyim sonuç 65.01 doktor hamilesin dedi haftaya ultrasyonda görünür dedi. mutluyum umutluyum. allah herkese nasip etsin. ben şunu önereyim herkese adetiniz geçsin en az 10 gün geçsin sabredin dua edin bebeğiniz için sadaka verin ayet el kürsi yi okuyun. idrar testlerine güvenmeyin. beta bile geç çıktı benim.
herkese rabbim nasip etsin inşallah. dualarım sizinle

Çok şükür hayatım. Rabbim isteyen ve dileyen tüm kadınlarımıza nasip etsin Amin. Mutluluğunuzu bizimle paylaşmanız ayrıca çok güzel. Süreci de anlatmışsınız. Durmak yok güzellikler, güzel melekler devammmm.

Geri