Sabun ve Banyo Köpüğü Tehlikesi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. köpük

köpük

Köpük Temiz sabun köpüğü uçarı mizaçlı insana yahut tutarsız duygu ve düşüncelere; Kirli sabun köpüğü malın zekatına, insanın günahlarını sildirecek tövbe ve iyiliğe delalet eder. ( Su köpüğü için Bakınız; Su.)İlerde aldığınız tüm işerde başarıya ulaşacaksınız demektir. Sizi çok iyi bir gelecek bekliyor. İlerde aldığınız tüm işerde başarıya ulaşacaksınız demektir. Sizi çok iyi bir gelecek...
  2. Sabun Baloncukları- Köpük Resimleri-Sabun Baloncukları Fotoğrafları

Sabun Baloncukları- Köpük Resimleri-Sabun Baloncukları Fotoğrafları

Konuya Bir alıntıyla başlamak istiyorum ; Okuduğum bir yazı eski bir anımı tekrar canlandırdı , bakalım sizde de öyle olacak mı? Çocukluğunu 80'lerde geçirmiş her Türk gencinin bilinç altında , üstünde ve ek olarak aralarına bir yere yerleşmiş bir animasyondur Pepen La Bulle... Yol açtığı karmaşık hislerin başlıca sebebi ise her bölümde maymun bir karakter tarafından sarfedilen şu kelime...
  3. Sabun ve Tarihçesi

Sabun ve Tarihçesi

halep sabunu mis sabun çiçek yapımı Sabun ve Tarihçesi Her zaman temizliği ve saflığı hatırlatan sabun, günlük yaşantımızın önemli bir parçası Geçmişi M.Ö. altı binlere kadar uzanan sabun kullanımı, zamanla günlük yaşantımızın önemli bir parçası haline geldi, vazgeçilmez oldu. Fenikeliler sabunu bulana kadar, kül ve kil geleneksel temizlik aracı olarak kullanıyordu. M.Ö. 600′de bulunan...
  4. Defne sabunu ve faydaları

Defne sabunu ve faydaları

zeytinyağlı defne sabunu faydaları arap sabunu faydaları arap sabununun sabununun saça defne saça Aslında ben banyoda pek sabun kullanmam sebebi cildimin çok hassas ve kuru olması fakat defne sabununun özellikllerini öğrendikten sonra bu sabunu denemeye karar verdim çünkü gerçekten özelliklerine ve faydalarına baktığımızda kullanmanız için birçok artı nedenle çıkıyor karşımıza Bakın defne...
  5. Akne ve Sivilce için Köpük!

Akne ve Sivilce için Köpük!

Sorunu olanlar kullanmalı diye düşünüyorum sizler için araştırdım denemeden faydasını görmezsiniz bir deneyin derim.. Fiyatı 25 tl isterseniz internettende sipariş verebiliyorsunuz.. Anti - Akne Köpük İçeğinde bulunan Hamamelis virgina, Salvia officinalis, Centella asiatica, Thymus vulgaris , Juniperus communis gibi bitkisel aktifler ,cildinizi akne oluşumuna karşı korur; akne...

Sayfayı Paylaş