Etiketler:
  1. Hande Beril

Hande Beril Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Saç örmek değil, yün ile saç örmek!

Konu, 'Çöplük' kısmında Hande Beril tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Saç örmek değil, yün ile saç örmek! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fuşya renginden panço örmeği

Fuşya renginden panço örmeği

Pembe örgü panço modelimize makarna yünü ile yaka kısmından örgü yaparak başlanır. 32 tane ilmek atıldıktan sonra 7 sıra kadar lastik örgü yapılır. Daha sonra ilk aşağıdaki gibi düzenleme yapılır 2 tane horaşo örgü 4 tane düz örgü 2 tane horaşo örgü 7 tane düz örgü 1 defa sarılır 2 tane düz örgü 1 defa daha sarılır 7 tane düz örgü 2 tane horaşo örgü 4 tane düz örgü 2 tane horaşo örgü...
  2. Muda 2010 Kış Koleksiyonundan Örmekler

Muda 2010 Kış Koleksiyonundan Örmekler

muya 2010 kış muya 2010 bot modelleri 2009 kış koleksiyonu Ünlü marka Muda 2010 Kış Sezonu koleksiyonunu görücüye çıkardı...Geçen sezonda moda olan fular ve elbiseler Muda Kış Koleksiyonunda yine gözde...Benim gibi çanta delisi biri olarak ben çantaları çok beğendim... Bakalım siz Muda 2010 Kış Koleksiyonundan hangi parçaları beğeniceksiniz :tik:
  3. saçınızdaki sorunlar dert değil!!!

saçınızdaki sorunlar dert değil!!!

Saçınız nasıl olursa olsun güzel görünmek elinizde.Bunun için hileler var.Saçınızı kafanıza takmayın ...Dedik ya her şeyin hilesi var:) Saçlarım çok uzun, hiç şekle girmiyor Uzun saçlara şekil vermek zordur. Biraz daha hacimli ve dalgalı görünmesini istiyorsanız saçlarınızı yıkayıp nemini aldıktan sonra bolca köpük sürün. Ardından kalın bigudilerle saçınızı sarın. Yarım saat beklettikten...
  4. Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı

Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı

Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı nedir lütfen bana bu deyimin anlamını yapın.
  5. Başına Çorap Örmek Deyiminin Açıklaması

Başına Çorap Örmek Deyiminin Açıklaması

Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı Başına Çorap Örmek Deyimi Günlük hayatta sık sık duyduğumuz ve kullandığımız başına çorap örmek deyiminin anlamını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı Nedir Bir kimseye, haberi olmadan, kötü duruma sokucu davranışta bulunmak, alt etmek için gizlice plan kurmak. Örnek:Onun başına bir çorap örecekler diye...

Sayfayı Paylaş