Saç rengi tasarım proğramı online saç rengi deneme tasarım yapma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resmini koy online saç rengini ve modelini bul

Resmini koy online saç rengini ve modelini bul

Hangi saç rengi size yakışır? resmini koy saç rengini değiştir hangi yüze hangi saç rengi resmini koy rengini bul modelini bul yüzünü yakışan ve modelini Annelerimiz zamanında saçlar sarıya boyanır ya da meç yapılırdı. Şimdi öyle mi ya? Renklerden renk beğen. Peki ama onca renk tonundan hangisi size en çok yakışır? O renge uygun makyaj nasıldır? Ateş kızılı veya, altın sarısı ya da klas.k...
  2. Saç boyanızın rengini korumak için yapmanız gerekenler

Saç boyanızın rengini korumak için yapmanız gerekenler

saç boyasının akmaması için saç boyası akmaması için kızıl boyanın kızıl saçın boyasının ne yapmalı Bilindiği gibi KIzıl saç rengi ve daha bir çok renk her yıkamada rengini atar.Buda bir çok kadının canını sıkar çünkü sık sık boyamak saçı zedeliyor ve malum yaz günlerine geçiş yaptığımız şu günlerde ve önümüzdeki günlerde gerek deniz,gerekse her gün duş saç rengimizin daha kolay akmasını...
  3. Saç Rengi....

Saç Rengi....

küllü sarı saç renkleri küllü kumral saç renkleri kumral rengi gümüş rengi 9 numara boyası Saclarımın uclarını bu renge boyamak istiyorum ama rengin tam olarak adını bilmiyorum kızlar daha önce boya alırken görmüstüm fakat dediğim gibi numarasını ve Tam olarak Rengin adını hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirimmm Sarı ama ne tür sarı olduğunu anlamış değilim :hıms:
  4. Saç Rengi

Saç Rengi

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?
  5. Saçlarınızın Rengini Nasıl Düzeltebilirsiniz?

Saçlarınızın Rengini Nasıl Düzeltebilirsiniz?

saçın rengini düzeltme, saç rengimi nasıl düzeltebilirim, saç rengini değiştirme Sevgili melekler, saçlarınızı kendiniz boyuyorsunuz ve epeydir gözünüze kestirdiğiniz bir rengi deneyecek ve radikal bir değişiklik yapacaksınız. Binbir hevesle alıp boyadığınız saçınız bir baktınızki berbat bir renk aldı. Şimdi ne yapacaksınız? Hem boya parası, üstüne bir de kuaföre gidip düzeltme parası...

Sayfayı Paylaş