şaçlara bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakarmısınız?

bakarmısınız?

Türkiye Genelinde MEB Halk Eğitim Merkezlerinde verilen bir sanat dalından derlenmiş eserleri sunuyorum. Tamamen Pamuk ve Kitre adı verilen bir yapışkan ile her biri haftalar süren uğraşlar sonucu el emeği ve göz nuruyla yapılmış olup oldukça değerli eserlerdir. Kitre Bebeklerden Örnekler (Folklorik Bebekler): Ağanın Kızı ile Rençber Mehmet (Türkiye 1.si olmuş Eser) Ormandan Dönüş Yufka...
  2. Bülent Ortaçgil - Şaçların

Bülent Ortaçgil - Şaçların

saçların bir balık ağı gibi yakaladı bedenimi av ve avcı bu kadar yakın olmasaydı yaşamazdık birbirimizi saçların bir gözyaşı gibi ıslatıyor tenimi eğer ben bu kadar susamış olmasaydım belkide içmezdim seni bir kökün var ki hiç bitmiyor saatlerce üstümden uçup gitmiyor günler sonra beni terketmiyor saçların bir sarmaşık gibi düğümlüyor ellerimi eğer ben böyle akıllı, deli...
  3. bakarmısınız ?

bakarmısınız ?

ben neden rep veremiyorum...yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden çok teşekkürler...
  4. bi bakarmısınız?

bi bakarmısınız?

arkadaslar merhaba gebelık ııcn gene kırlerınıze ıhtıyacım olmustu maalesef gebelıgım 9.haftada sonlandı 3 ay aradan sonra tekrar hamıle kladım oda malesef 16. haftada sonlandı ıkıse kendılıgınden olumlerdı :(cok zor gunler yasadım ama aynı ev cınde yasadım kp ve kv de gercek yuzlerını daha net gördüm bız esımle onlara bakıyoruz benım bebegıme sakat denıldı karnımdayken bn yavrumdan...
  5. bakarmısınız

bakarmısınız

Slm eşimin adeti gecikti demin kustu karnı ağrıyor test yaptık silik çızgi çıktını söylüyor bu ne anlama geliyor hamilemi acaba ?

Sayfayı Paylaş