Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

bende bugün aldım malzemeleri saçlarım çok kırıktı 1 hafta önce saçlarımı arkası kısa önleri uzun şekilde kestirdiim amaa saçlarım belime kadar gelmesedee gözle görülür bir uzunluğu olsun istiyorum umarım saçıma yarar ama benim saçım normaldede çok dökülüyor bıoblas şampuan kullandığım halde.

bende bugün denicem.Bi hafta önce saçlarımı omuzumdanda kısa kestirdim. umarım bu formül yarar. Dökülme konusundada benim normaldede banyoda ve sonra avuç dolusu dökülüyo şampuan falan denememe rağmen umarım yarar.

necmiye ben. dün gece bu formülü uyguladım gerçekten saçlarım parlıyo ve inanılmaz yumuşak oldu sanırım etkisini görücem birde abartıldığı kadar bir dökülme yapmıyor kızlar moralinizi bozmayın ve bence hemen sizde deneyin derim inşallah belimize kadar gelen saçlar bize uzak değildir

süpermiş bende buna benzer bi karışım denemiştim canlılık veriyo saclara zeytinyağı bademyağı ve bemix ampul+ bepanthen ampul karıştırıp saclara haftada 1 saca uygulanıyo yarım saat duruyo sacta ve durulanıyo

benim 2. uygulamam faydalı olacağına inanıyorum sarı saçlarımın yıpranmış görüntülerinden eser kalmadı artık saç uçlarım bile daha hacimli görünüyor durmak yok kızlar formüle devammmmm

ben denemedim ama yakinda denicem insallah gerceklesir ve uzuuuun saclarim olur teskkrler kizlar (meleklerr)

Merhabalar Melekler :)
Ya bu formül gerçekten işe yarıyor mu ?
Saçlarda dökülme olduğunu söylemişler . Ne kadar dökülme oluyor. Elimizdeki saçlardan da olmayalım. Korkuyorum açıkçası. Bir bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler :)

kızlar ben kullanmadım ama halam kullanmış ve çok memnun. ben de bu gün aldım şimdi uygulayacağım :)

Geri