Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

benim saçlarımda uzun ama eşim daha uzun istiyor...peki hamileyken kullanılabilirmi acaba..bemiks ampulün kokusunu biliyorum gerçekten kötü ve kalıcı

bemiks

Kızlar bu formül bir kuaförün formülü kendiside kullanıyormuş ve müşterileride uyguluyormuş,çok doğal bir yöntemmiş.:D Uzama başlaması hızla 1 aydan sonra belli oluyormuş.Belki denemek istersiniz ve sizinde işinize yarar diye sizlerle paylaşmak istedim:)Buyrunuz melekler:)

uzun-sac-9077.jpg

Malzemeler:
Sinemaki otu,badem yağı,bemiks ampül ve su
( sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz,bemiks ampül de eczanelerde satılıyor,b vitaminin ampül şeklinde olanı 3.5 tl fln ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma).

Hazırlanışı:
1 tutam sinemakiyi bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz süzdükten sonra ılınınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın ve sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra yıkanın,haftada 1 uygulanacak..

bemiks ampülün herhnqi bi yan etkisi warmı saca zarar werrmi?

saç

canlarım benimmm ben denemek istiyorumm ama sasçıma zarar gelmesinden korkuyorum öle ama peki kuaförünün saçı uzunmu ???

aranızda kullanıp fayda gören varmı? :D

bana faydası oldu canım bu yazın başında yapmaya başladım

7 kere yapıp bıraktım

bu süre içinde de saçlarımın ucundan 2 kere birer cm kestim

belki daha fazla kaçırmışımdır ucundan :)

bakıma başlamadan önce de saçlarım ıslakken foto çekmiştim

7 kere yaptıktan sonra da çektim

3 cm uzamış 1 ayda 2 kere kesmeme rağmen :thanks:

ama bütün bu malzemeleri nasıl elde edilir bilmiyorum:(
sinamekiyi aktardan alacaksın canım çok ucuz zaten ot olduğu için

bemiksi eczaneden alacaksın 4.5 tl civarı, içinde 5 ampul var, her uygulama için 1 ampul kullanıyorsun, seni 1 ay idare eder yani.

badem yağını da aktardan alıyorsun. tatlı badem yağı alacaksın yalnız dikkat et. o da 3.5 tl.

Geri