Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

Merhaba arkadaşlar, yorumları üşenmeden okudum. Ne yazık ki bazı arkadaşlar, insanların büyük umutlarla bu konuyu açıp okuduklarını unutuyorlar ve (kullandıklarına inanmıyorum) kullandıklarını iddia ederek piyasada satılan diğer ürünlere yönlendiriyorlar.

Bu kürü ben de uyguluyorum. Bundan önce turp suyu kürünü uyguluyordum, gerçekten mükemmel bir kür fakat zahmetli olduğu için çok fazla devam edemedim. Araştırma yaparken sinameki kürü ile tanıştım. Saçlarım oreal ile yanmıştı. Ayrıca kuaförüm de yanan saçlarımı kurtarmak adına saçma sapan bir kesim yapmış ve haliyle aynalara küstürmüştü.

Sinameki kürüne yeni başladım. İlk yaptığım andan itibaren çok fazla etkisini gördüm. Uzama gözlemlemek için henüz çok erken fakat yumuşaklığı, parlaklığı gerçekten mükemmel.. 2 ay sonra son durum hakkında bilgilendirme yapacağım..

Ben kullandım ama lanet olsun ki 1 haftadır kokusu geçmedi. Uzatma falan da fasa fiso serbest bırakın daha çabuk uzuyor. Ben kokusu geçsin diye günde 6 sefer saçımı yıkadım ama hala kokuyor. Hele de terlediğim zaman. Sakın kullanmayın gerçekten çok pis kokuyor. Kullancaksanız badem yağını kullanıın. Ben şimdi avonun arganlı saç serumunu kullanıyorum. Ama tavsiye etmiyorum !!!!:mad::grev:

Arkadaslar ben kullandım 5 hafta uyguladıktan sonra birden saçlarım coştu uzamıyo diye yapmayacaktım sabır istiyo saçlarınıza sinemaki kürünü yaptıktan sonra sabaha kadar bırakın saçınızda ben natürel sızma yağda katıyorum içine siz yapmaya bilirsiniz iki gün uygulayıp bırakmayın kürü diplerden yeni saçlar çıkmaya başladı bide havuç yeyin arada sizde farkı göreceksiniz :)

ben dün ilk defa kullandım gerçekten saçımın yumuşaklığını hissedebiliyorum arıca o kadarda kötü kokmuyor saçınızı durulayıp şampuanladıktan sonra hiçbir koku kalmıyor ayrıca bu kürü uyguladıktan sonra fön,düzleştirici gibi şeylerden uzak durun

arkadaşlar ben aklınıza gelen herşeyi denedim turp suyudur sarmısak özlü şampuandır bemixs ampul tatlı badem yağı çam özü yağı susam yağı argan yağı hepsini karıştırdım sonuç yok aynı hepsini denedim aklınıza gelebilcek kesin çözümü uzatmanın buldum Thomas towun saç uzatma seti ayda yedi santim uzatıyor kesin ama kesin çözüm ondan kullancam

Kizlar ben bunu 2 senedir yapiyorum gercekten harika en basta inanmamistim denedim ve yararini gordum siddetle tavsiye ederim bide turp suyunu deneyin turpu rendeleyip suda kaynatin suzun durulama suyu olarak kullanin buda ise yariyo ama siz sinemakiden vazgrcmeyin ben hep kestirip bu formulle uzatiyorum sacimi

Arkadaşlar bi heves 2 cm uzadı 3cm uzadı 5 cm uzadı yazmışsınızda saç zaten normalde 3 ayda bu kadar uzar.. .s hafta üç kez bişey kullanmadan yıkayın aynı sonucu alırsınız kiiiii ılık su ile olcak cok sıcak su yıkanmaz saç

Geri