sade abartılı kabarık tüllü saten e artık hangisini beyenirseniz :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - E Bilemem Artık

Gülşen - E Bilemem Artık

bir kitap gibi yazarım satır satır benim acılara ihtisasım war geçerim ağır ağır her kahır gibi çekerim usul usul benim bu duruma bağışıklığım war içerim ağır ağır gez dolaş yat kalk eğlen sana karışmam bugünü ben milat saydım yakındır çoşmam, senin resmini ismini cismini göremem artık senin halini tawrını kuralını çekemem artık senin bildiğini gördüğünü sewdiğini sewemem artık senin...
  2. Kabarık yada sade Nişanlıklar burada!!

Kabarık yada sade Nişanlıklar burada!!

nişanlıklar kabarık sade nisanliklar hafif kabarık nişanlıklar nisanliklar 2011 kabarik 2011 Nişanınızda mükemmel görünmek için bunlardan birini seçin ben beyazı beğendim sade birşey istiyorum çünkü :)
  3. saten

saten

kızlar saten kırışır mı yıkanınca nevresim alcam da karar veremedim
  4. E Vitamini hangi Meyvelerde bulunur

E Vitamini hangi Meyvelerde bulunur

E Vitamini bulunan Meyveler E Vitamini hangi Meyvelerde bulunur Merhaba Melek'lerim bu sayfamızda sizlerle e vitamini içeren meyveleri paylaşıyor ve hangi meyvede hangi besinde ne kadar e vitamini var öğreniyoruz. Et ve meyvede çok az vardır. sebzelerde 90 sıvı yağlarda 50 tahılda 45 yumurtada 10,7 margarinde 10,2 fasulyede 9 koyun ve sığır etinde 1,7 tereyağında 1,6 tavukta 1,6...
  5. Çinko İhtiva Eden Gıdalar Hangileridir ?

Çinko İhtiva Eden Gıdalar Hangileridir ?

Çinko İçeren Besinler İçinde Çinko olan besinler İnsan sağlığı için önemli olan maddelerden biri de çinkodur melekler :) Bu yazımızda sizlerle çinko içeren gıdaları paylaşıyoruz :) Çinko birçok gıdada bulunabilir. Karides, istiridye, balık, et, karaciğer, buğday tohumu, kabak çekirdeği, ayçiçeği çekirdeği, tüm tahıllar, ceviz, badem, yumurta, peynir ve süt çinko içeren yiyecekler...

Sayfayı Paylaş