sadece meleklerin olduğu bu güzel mekana bende geldimm :)..

gulteen

Yeni Üye
Üye
sadece meleklerin olduğu bu güzel mekana bende geldimm :)..
merhaba meleklerr :)..
ben bursadan gülten..
üniversite öğrencisiyimm..
siteyi yavaş yavaş tanıyıp , tadını çıkarmayı..
sizlerle güzel şeyler baylaşmayı dileyip..
hepinizi teker teker öpüyorum :).. :kiss:

Cevap: sadece meleklerin olduğu bu güzel mekana bende geldimm :)..

canım tanışalım :D hoşgeldin bu arada :) ii ki geldi hatta :D hatta ve hatta pişman olmıcaksı :D neyse mevzuya gelelim bnm yaş 23 amasyadan teşrif etmekteyim:Devliyim,çocuk varmı? yok :Dburcum koç yükselenim ikizler :D burayı sefiomuyum?baylıyorum :D burdaki herkesi çok sefiom bnde seni tanımak isterim hoş vakit geçirirsin umarım

Hoşgeldin Gülten. tanışalım ne demek. Ben ordu'dan gökçe. yaş 37:( Evliyim, biri 17 biri 11 yaşında iki oğlum var. Ebe-hemşireyim. Dilerim aramızda sıkılmaz hoş vakit geçirirsin.

fleurs00001grz1npgp6.gif

canım tanışalım :D hoşgeldin bu arada :) ii ki geldi hatta :D hatta ve hatta pişman olmıcaksı :D neyse mevzuya gelelim bnm yaş 23 amasyadan teşrif etmekteyim:Devliyim,çocuk varmı? yok :Dburcum koç yükselenim ikizler :D burayı sefiomuyum?baylıyorum :D burdaki herkesi çok sefiom bnde seni tanımak isterim hoş vakit geçirirsin umarım

hoşbuldum :) iyiki üye oldum hatta :).. bende 18 yaşındayım :).. deniz ve liman işletme okuyorum.. sevgilim bilem yok hümm.. burcum ikizler yükselenim yengeç acayip dengesiz bi karakterim var :).. dedikoduyu muhabbeti severim aç kalırım lafsız kalamam :).. işte ben gültenim :).. hoş vakit geçireceğim hissiyatındayım çok memnun oldum öpüyorum mjk :)..

Hoşgeldin Gülten. tanışalım ne demek. Ben ordu'dan gökçe. yaş 37:( Evliyim, biri 17 biri 11 yaşında iki oğlum var. Ebe-hemşireyim. Dilerim aramızda sıkılmaz hoş vakit geçirirsin.

fleurs00001grz1npgp6.gif

merhaba gökçe ablacımm :).. sizlerle keyifli zaman geçireceğime eminimm.. :)..

canımm hoşgeldin aranızaa .. ben deniz izmirlii :))
keyifli forumlar diliyorumm..
bak sanada dimmm alışkanlık yapıooooooooo

Geri