sadece siyah beyaz(nostalji) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece Siyah ve Beyaz

Sadece Siyah ve Beyaz

Siyah beyaz sevdim seni Yaşamım düşüncelerim Hepsi siyah beyazdı Bir zorunluluktu beni bağlayan Beyazın saflığına ve siyahın gizemine Güzel günler yaşamak isterken Engellerin adı olmuştur siyah Beyaz Güzelliklerin vazgeçilmez tasviri Hem zıt Hem de tamamlayıcı olmuştur Siyah ve beyaz Ve ben Siyahı da severim Beyaz’ı ve seni sevdiğim kadar ALINTIDIR
  2. SiLmedim,beyaza boyadım sadece

SiLmedim,beyaza boyadım sadece

Ellerimi teslim ettim klavyenin tuşlarına..Yüreğim nereye hangi harfi koyarsa; ellerim takipçisi olacak bu yazının..içimden geldi ve asla geriye dönüp değişiklik yapmayacağım..Uzun süredir inime çekilmiştim..yazacak o kadar şey varken bir süre ara vermeyi daha doğru buldu yüreğim. Bir tür feragat anlaşması sanırım. Gölgelerin peşinden koşarken aslımı nerede kaybettiğimi bilmiyorum.Kim bilir...
  3. Siyah beyaz abiyeler

Siyah beyaz abiyeler

beyaz abiyeler siyah beyaz abiyeler 2010 berlin abiye berlin
  4. siyah beyaz salon dekorasyonu

siyah beyaz salon dekorasyonu

siyah vebeyaz dekorasyon örnekleri siyah beyaz dekorasyon İki zıt renk olan siyah ve beyaz dekorasyon seviyrsanız siyah ve beyaz dekore edilmiş salon örneği karşınızda meleklerim. Siyahın aksesuarlarda kullanılması hoş ama siyah duvar karanlık yapmamış mı sizcede?

Sayfayı Paylaş