Sadmin İle Röportaj (30.hafta)

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Sadmin İle Röportaj (30.hafta)
röportaj, sadmin ile röportaj, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar.

sirinbaba-a2.jpg

evet meleklerrrrrrrrrr işte beklenn an:D:D sadmin ile röportaj :D:D

valla ben cvpları okurken gülmekten öldümm çok eğlenceli olmuşşşş :hhh:
kendisine samimi röportajından dolayııı çokk teşekkürrr ederimmm ::D:D

işte röportajımız :D:D

1-bize kendinizi tanıtırmısınız ?( gerçek isim, yaş,hobiler, fobiler,)

Murat Çabuk 73 doğumlu, gitar bağlama çalan, tek başına yatmaktan korkan tırsak bi fareyim aslında.

2-neden nickınız Sadmin bi özelliği mi var?

Yoo öyle bi özellik yok. Sadmin aslında kelime olarak Super Admin anlamının kısaltılmışı En üst yetkide admin demek.

3. ………… boş geçilen bir soru :D:D

4-küçükken nasıl bir çocukluluk geçirdiniz bize anlatırmısınız?

Kışın suların dondurduğu bir tabakayı alıp havaya atarak kafasında kıran, kafasını kıran, eski lastik tekerlekleri yeni yapılmış asfaltta süren, komşusunun
eriklerini aşıran, işe yaramaz, haylaz, gıcık ve dombili bir çocukluk geçirdim. Ama herşeye rağmen güzeldi :)

5-anneniz sizi hiç eşşek sudan gelene kadar dövdümü? hayır demeyin yutmayız :))nedeni nedir ?

O hooo annemden yediğim dayağın haddi hesabı yok ki. Ben küçükken tamirci diye geçinirdim. Bigün evin dış kapısının anahtarını tamir edeyim dedim. E kendime göre de ettim
ama annem anlamadı ettiğimi. O ettiğimi ama içine ettiğimi düşünüyordu, zira kapıyı açmak için amcamlar levye ile kırmışlardı kapıyı. O gün o eşşek işte sudan gelmedi :D:D

6- şöyle suratına iki tane çakmak istediğin birisi ya da birileri var mı ? varsa kim onlar ve neden çakmak istiyorsun ? )

İnsanların tamamını seviyorum, kolay sinirlenmeyen bir yapım var sinirlenirsem iyi şeyler olmuyor ama genelde öyle çakmak istediğim kimse yok

7--kendini herhangi bir duruma kaptırıp da, farkına vardığında kaptırdığın şeyin yanlış olduğunu düşündüğün bir durum oldu mu ? soruya bak ))

Oldu.

8-birisine dikte ettirmek istediğin şeyi ona dikte ettiremediğinde ne hissedersin ?

Dikerim tabiki ( iğne ile oylum oylum ) :D:D:D

9-yalnızlığın güzel bir şey olduğunu düşündüğün ve bir süre yalnız yaşamak istediğin bir an oldu mu ? ve eğer olduysa hangi olaydan sonra böyle hissettin kendini ?

Yok yok ben yanlızlıktan tırsarım korkarım :) Hayatta yanlızlık bana göre değil meleklerim hemide hiç değil

10- kendinde en beceremediğini düşündüğün şey ne ?

Hımm öyle bişeyi düşünmedim ama heralde kilo vermeyi beceremediğimi düşünüyorum. Birde şu sigarayı bırakamadığımı...

11-işte kıskançmısındır ? bir başka iş arkadaşının başarısını kıskandığın oldu mu hiç ?

Herkes birilerinin birşeylerini kıskanır, evet arkadaşımın başarısınıda kıskandım tabiî ki

12-en acımasız olduğun an hangi andır ?

Sinirli olduğum an siler atarım

13-kendini en rahat hissettiğin yer neresi :D:D neden?

Wc :D:D Ne bileyim bide sigara tüttürüp günün kritiğini yapıyorum. Gelen yoooook giden yoook.

14-en beğendiğin şarkıcı ve şarkı hangisi ve neden? (ben tabikisi asi :789: )

Neden diye soru olurmu ya kim yazdı bu soruları töbe töbeee... Ben en çok Kıraç'ı seviyorum. Bilmem sesi çok hoşuma gidiyor.

15-kendinizi kral gibi görüyormusunuz?

Hı ne kral mı :) Yok yahu daha neler. Küçük damat yastık getiiiir :D:D

16-korkudan ağladığınız bir olay yaşadınızmı? ne yaşadınız paylaşırmısınız?

Yok yok öyle bi korkudan ağlama durumu hiç olmadı, biraz kalasım o konuda :D:D

(estafurullah :minik: )

17-sizi anlatan, işte bu şarkı tamda beni anlatıyor dediğiniz şarkı hangisi ( yok demeyin yutmayız)

Şimdi benim buraya yazdığım parçayı araştıracaksınız bu ne la diyeceksiniz. Dönem dönem değişir sizi anlatan parçalar. Eskiden Müslüm Gürses'in Talihsizler isimli parçası en iyi anlatırdı beni ; )
Şimdi hiç düşünmedim. Herkesi herşeyi dinliyorum.

18-ıssız bir adaya düştünüz elinizde alladinin sihirli lambası var ve sadece bir dilek hakkınız bulunmakta kimden ne dilerdiniz ?

Bi kere ben tırsarım demiştim yalnızlık bana göre değil diye, dileğim, beni kalabalık bir yere götür olabilirdi :)

19-yüksekten çok korkuyorsunuz,en değer verdiğiniz asla kıramayacağınız kişi sizden camping yapmanızı istedi tepkiniz ne olurdu?

Hadi leeeeeeeeeen

20-bu siteyi kurmadaki amacınız neydi?

Ne bileyim insanlara daha yararlı olmak diyebiliriz.

21-neden melekler mekanı?

Kadınlar melektirde ondan :)
22-pinti, düzenbaz, hovarda, acımasız, bu kelimelerden en çok hangisi size uygun ?( birini seçmek zorundasınız?

Pinti :D:D Para isteme benden buz gibi soğurum senden

23-bu site dışında başka bir iş yapıyormusunuz?

Aslında 1988 senesinden beridir muhasebe işini yürütüyordum. Ama tek işim artık internet. Bildiğiniz ve bilmediğiniz çok fazla sitemiz ve çalışanımız var.
Ama en büyük sitemiz mm.

24-melekler mekanında sizi en çok üzen bize 3 kişiyi sayarmısınız? yok demeyin kesinlikle vardır :))

Tabiki var Mawi Rüyam Cemoş :D:D

25-çocukken yaptığınız ve gene olsa gene yaparım dediğiniz olay nedir ?

O buzu yine suyun yüzeyinden alır atar havaya ve kafamla kırarım :D:D Kafamda kırılsa bile...

26-altın çilek size neyi ifade ediyor ?

Tamamen kandırmacadan başka bişey değil, hiç bi b..ka yaramaz bişey. Zaman Kaybı kandırmaca... :D:D

27-size göre sitede tembel,deli,cazgır,cadoloz,çatlak,pinti,çenebaz üyeler kimler bize tek tek sayarmısınız:)?
………….

28-sitenin ismini değiştirmiş olsanız yeni adı ne olurdu ve neden ?

bayanportal.com olabilirdi hem daha kadınsı bir isim değil mi ?

29-hayatınızda fıkra gibi bir olay olumu anlatırmısınız?

Küçüğüm o zamanlar iş güç yok ve tornacı olan amcamla işe gidiyorum. İlk gün öyle bir yorulmuşum anlatamam. Adana'dayız o sıralar yaşımda 10-15 arasıydı.
Sabah amcam bağırıyor geç kalmışız işe bende yatıyorum.
- Şii Olum muraaaaat lan kalk işe işe
-Ya anne çişim yok yaaa :D:D:D

:hhh::hhh::hhh: allahım koptuğum an bu annn:hhh:hhh: (asi ben )

30-acun ılıcalı size survivor adasında yarışma için teklif getirdi kabul edermisiniz?

Cıks. Daha önemli işlerim var malesef.

31- şuan ruhunun olmak istediğ yer?

Bedenim :D:D

32-hangi marka tutkunusunuz? ve neden ?

Hiç marka takıntım yoktur hiç. Ama Kot olayında Mavi diyorum.
33-En son “… özelliğinden dolayı senle gurur duyuyorum” lafını kime söyledin? Hangi özellikti o?

Vallahi bu soruyu site için mi sordunuz tam anlayamadım ama. Rüyam ve Titan benim gururum çok zekiler diyebilirim. :D:D

34-Bir okul yaptırsan adını ne koyarsın? Neden?

Melekler Mekanı :D:D Bizi yaşatsın diye bizi ve yaptıklarımızı...

35-Hangi filmdeki hangi karakterin hayatının senin hayatın olmasını isterdin?
Şirinler Şirin baba :D:D

Cvplar için sayın adminimize çokk teşekkür ediyorum koptum ya:hhh:
Çok eğlendim okurkennn :D:D

Bekleyin sıra sizede gelecek :çapkın:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Röportaja verilen içten cevaplar ve şahsıma yöneltilen güzel sözler için sayın Sadmin'e, yayında ve yapımda emeği olan Asiciğime emekleri için teşekkür ediyorum .. :)

Sorular o kadar harikaydı ki, Asi'nin bana gönderdiği gibi okudum ve Sadmin'e gönderdim:) Üzerinde hiç bir düzenleme yapmama gerek yoktu:) Bu yüzden soruları hazırlayan herkesi tebrik ediyorum, çünkü harika iş çıkartmışlar:)

Gel gelelim, sorulara verilen cevaplara, oldukça samimi ve gayet doğal :) Şahsımın da dahil olduğu cevapların bazıları beni onure etti :)

Teşekkürler Asi, teşekkürler Sadmin:)

Emeği geçen herkesi tekrardan tebrik ediyorum, muhteşem bir röportaj olmuş:)

:utan: soruların 5 tanesi uyuz arkadaşımıza 1 taneside cemoş arkadaşımıza gerisi bana ait :D:D bende onlara katkılarında dolayı teşekkür ederimmm :D:D sorular temizlik yaparken aklıma geldi :D:D aklıma geleni yadım :hhh: :hhh:

13-kendini en rahat hissettiğin yer neresi :D:D neden?
Wc :D:D Ne bileyim bide sigara tüttürüp günün kritiğini yapıyorum. Gelen yoooook giden yoook.

29-hayatınızda fıkra gibi bir olay olumu anlatırmısınız?

Küçüğüm o zamanlar iş güç yok ve tornacı olan amcamla işe gidiyorum. İlk gün öyle bir yorulmuşum anlatamam. Adana'dayız o sıralar yaşımda 10-15 arasıydı.
Sabah amcam bağırıyor geç kalmışız işe bende yatıyorum.
- Şii Olum muraaaaat lan kalk işe işe
-Ya anne çişim yok yaaa :D:D:D

En çokta bunlara güldüm :hhh:

Çok güzel çok samimi bi ropörtaj olmuş emeği geçen herkese tşk diyorum başkada bişey demiyorum :D:D

Bi de o es geçilen soruları ben çok merak ettim yaa :D:D

Geri