Safiye Soyman - Kader Diyemezsin

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Safiye Soyman - Kader Diyemezsin
kader diyemezsin sen kendin ettin aşkıma sevgime ihanet ettin yalvarışın çok geç beni kaybettin
dönme artık seni bende terk ettim

hani mutluluktu bu aşkın sonu hani sürecekti bir ömür boyu
nasıl yaptın zalim sen bana bunu
kader diyemezsin sen kendin ettin
şimdi gözlerimde boş bir anısın
sen gerçek aşkımın sahte yanısın
sana değil tanrım bana acısın

bu kötü günlere sen sebep oldun

Safiye Soyman - Zalim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Şafi mezhebine göre umrenin hükümleri nelerdir? Şafi mezhebine göre umrenin hükümleri nelerdir?
Sözlükte "ziyaret" anlamına gelen umre kelimesi, dinî bir ıstılah olarak "özel bir şekilde Kâbe-i Muazzama'yı ziyaret etmek"tir. B) Hükmü Umre, ömürde bir kez yapılması farz-ı ayın olan bir ibadettir. Hanefî mezhebine göre umre farz...
Tüm İslami Bilgiler 0
Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Sanatı Bitirdi Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Sanatı Bitirdi
faik öztürk biyografi safiye soyman kimdir safiye soyman faik öztürk evlimi biyografi kimdir Benim saham boş değil o golleri attıran benim Gülben...
Magazin 1
Safiye Soyman - Hem Aşkımsın Sevgilim Safiye Soyman - Hem Aşkımsın Sevgilim
safiye soyman yıllanmış şarap önce tuttun elimden sonra neden bıraktın yıllanmış şarap gibi gibi yaktın içimi yaktın safiye soyman hem aşkımsın sevgilim Önce tuttun elimden sonra neden bıraktın Yıllanmış şarap gibi yaktın içimi yaktın Ecel kapımı...
S-T Harfli Şarkılar 0
Safiye Soyman - İstanbul Sokakları Safiye Soyman - İstanbul Sokakları
istanbul sokakları tab istanbul sokakları nota notaları notası şarkı notası Söyleyin sevgilim nerde? İstanbul sokakları Çare bulun bu derdime İstanbul sokakları Onu benden siz aldınız Onu benden siz çaldınız Simdi yalniz bıraktınız İstanbul...
S-T Harfli Şarkılar 0
Safiye Soyman - Zalim Safiye Soyman - Zalim
Ümit veren sen Cefa çeken ben Vefasızsın sen İnsafsızsın sen Taş kalplisin sen zalim x 2 x 2 Anlamıyorsun gönül derdinden Çıkarıyorsun çabuk kalbinden Böyle giderse seni sevemem zalim Bilmem ki seni ben sevdim Güvendim sana gönlümü...
S-T Harfli Şarkılar 0