Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sağlık

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sağlık
    Evin varsa bir sıfır koymalısın varlıklar hanene,
    İşin varsa bir sıfır daha koymalısın,
    İş seninse üç sıfır daha koymalısın,
    İşin iyi gidiyorsa üç sıfır daha,
    Araban varsa bir sıfır,
    Yazlığın varsa bir sıfır daha,
    Daha sıralanabilir sıfırlar hanesi.
    Ancak, sağlığın varsa bir koyarsın başına, bütün sıfırlar anlamlı bir değere ulaşır.Yoksa sonuç sıfırdır, hiç uğraşmayasın boş yere.

Sağlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yoga ve sağlık

yoga ve sağlık

Yapılan incelemelerde Yoga'nın insan bedeni ve düşünce sistemi üzerindeki faydaları da belirlenmiş ve bunlardan istifade edilmeye başlanmıştır. Yoga Ayurvedik tıbbın değerlerini taşır, ayurveda tıbbı yüzyıllar önce tabii zamanının imkanları içerisinde kişi sağlığını mükemmelce korumuş ve kesin çözümler üretmiştir.Günümüzde özellikle batı’da pekçok tıbbi merkezde Yoga'dan istifade edildiği...
  2. Sağlık için Korunun!!

Sağlık için Korunun!!

Her Konuda ve özel hayatımızda sağlıktan taviz vermemeliyiz.Lütfen dikkatlice okuyun.Türkiyedeki oranları ve durumu görelim meleklerim. Sağlık açısından ciddi tehlikeleri olan cinsel hastalıkların hızla yayılmasını prezervatif kullanım oranına bağlamak mümkün. Türkiye'de prezervatif kullanımı ile ilgili bir araştırma yapan Safex Prezervatif'in yaptığı araştırma sonuçlarını Türkiye...
  3. Semizotu Sağlık verir

Semizotu Sağlık verir

Melişler ,salatası,yemeği yapılan bu muhteşem sebzenin sağlığınızın dostu olduğunu biliyormusunuz?işte semizotunun faydaları.. İçinde barındırdığı mineraller ve vitaminlerle sağlık veren semizotu aynı zamanda formda kalmanızıda sağlar.Semizotu satın alırken birkaç noktaya dikkat edin.Tepelerinde tohum olmasın.Yaprakları canlı ve yeşil olsun.Kökünde fazla çamur birikmiş olmasın. Toprağa...
  4. Anadolu Sağlık Merkezi

Anadolu Sağlık Merkezi

Madem hastaneler diye bir bölüm var ben de yazayım dedim:) yardımcı olması açısından:) Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine geçen ay eşimle Anadolu Sağlık Merkezi'ne gittik. Eşim ameliyat olacaktı. Hastaneye ilk girdiğimde fark ettiğim şey hastane kokusu olmamasıydı. Yani hepimiz biliyoruz hastanelerin nasıl koktuğunu ki ben nefret ederim. Oldukça modern bir hastane ve çalışanları...
  5. Bezelyeyle gelen sağlık

Bezelyeyle gelen sağlık

Bezelyenin faydaları bezelyenin özellikleri.Baklagiller ailesinden bir bitki bezelye bu akşam yemeğine bezelye pişirmeye karar verdim ve bezelyenin faydasını siz meleklerimlede paylaşmak istedim itiraf etmeyilimki ben bezelyenin bukadar faydalı olduğunu bilmiyodum Kansızlığı gideren ve pekliği geçiren taze bezelyenin, kan kanserine karşı koruyucu etkisi olduğunu ifade eden uzmanlar, gıda...

Sayfayı Paylaş