Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine)

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine)
SaGo RaP 1 Sürç-i lisan eylediysem affola... Kulaklarimda gaf dola,şamar yüzümde iz kala...
Ve bir çuval da incir yerle bir de olsa,köle bu ruha af ara.

Suçlu yok zamanda,bükük boynuma giotin olma... Dilekçeler kelepçe yediler,kanlı macun mecnunun damaklarında...
Kestim şah damarımı padişahın huzrunda.
Dalıp giden bu şairin gelir-geçerleriyle melodi oldu söz sana...
Patakla ruhumun karamsar çocuklarını..
Al elinden şekerli elmalarını..
Felek çarkı döndü midem altüst oldu..

Ben nakit bir sevgiyim,karşılıksız hediyeyim,susuz bir bedeviyim.. Ve SaGoPa K ;rapte iç karartan ilk buluş,karanlık zirvelerden gün doğuş..
En zor anda bir devadır hoş sesin,kendinle utanmadan konuş!...
Konar göçer bir kuş gökkuşaklarında beşuş...

SaGo RaP 2

Ferasetim verasetin,şahadetin şedit cesaretim,ve bazı bazı hasretim kendi kendime...
Hakikatim,ben tam isabetim,hedeflerime kenetim...
Hocalarımın gözüne yansısın faziletim...
Yüzün yüzüme baka baka kızarır,düzün tersine karışır...
Ayağını denk al ortam marazlı..
Kollarında extra panik taşı !...
Hayata anlamsız gözlerle bakma şaşı!...
Yüz pisikopattan birinin açık kaşı...
Çocukken çizdiğim resimlerde iki kuşa selam eden güneş vardı...
Okyanusda bir Yunus boğuldu,gemiler sarsıldı ve sonra battı.
Ruh halime egoist psikolojilerinizi aşılamaktasınız neden?
Aslında ilk çağdan çok blu çağı beni ilgilendirendi...
Lisede rehine dönemi geçirdim..
İlk sigarayla merabalaşmamda kendimi kabile reisi sanmıştım.
Arkadaşım bir canavarmış...malesef çok geç anladım.
Çakmak onun ellerindeydi....

Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı
sagopa kajmer sagopa kajmer haberleri Sevgili melekler, ünlü rap şarkıcısı Sagopa Kajmer gözaltına alındı. İddialara göre İngiltere'den sipariş ettiği esrar tohumunu almak için kargo şirketine giden Kajmer, burada paketten şüphelenen...
Magazin 0
Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri
Bu konu; Sagopa Kajmer fırtına ve şimşek şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve rap müziğin sevilen sesi Sagopa...
Yerli Şarkı Sözleri 0
İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri
Sagopa Kajmer Kırk Şarkı sözü Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Sagopa Kajmer hayranları için...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede
Merhaba benim gibi Sagopa Kajmer hayranı olan tüm arkadaşlar sizlere keyifli bir gün diliyor ve sizden Sagopa Kajmer Kırk Sözleri yazmanızı rica ediyorum.
Soru-Cevap 1
Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri
Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri Sagopa Kajmer Istakoz şarkı sözü Sagopa Kajmer Istakoz şarkısının sözleri Özellikle gençlerin rağbet ettiği rapçi Sagopa Kajmer'in seslendirdiği İstakoz adlı parçasının sözleri şöyle melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0