Sagopa Kajmer - Bitik Şans

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Bitik Şans
sagopa kajmer bitik şans Daimi kavonda bal yalat ki şükrü tatmamış Bu kaypağın cebinde internasyonel repertuar(raper) Boykot etti türkülerde mimlenir acım
İçimde bol hayat(tat) ve kıdem ömre haz duyar

Dağlanır yürek ve bir gülüşse dargınım Sözünde durmadın(neden) rhyme'n oldu günlerinde saygılar...
Rüzgarında düz esen bu ömrü yaktınız
Düşmanımla birlik olma
Sence sevgimi mahveden gurur lehimle bağlıdır
Vücutta salgıdır
Gülmelerde eksiğim yüzümde yaş çok

Multi aldanışta kalbime tecavüz ettiler Limitli maskelerle dublorümde moral yok
Tinsel ezgiler bayatlamışta kurtarın benimde
Son gazım dibimde al ve kaybol
Rap galaksi ben hiper delil içinde sontanı
(Ben)Sinir mi yaptım Asla yolumda fazla şık
Nakarat:
Hatırlat bu saygımın cebinde milyon aciz
Ve bal yalat şu fikri tam yerinde vermem taviz
Dark frizbi sektirir elinde şansı
Taktırır hayat ki kaskı sonucta maskı
Bastırır rap'imde ölüme meydan okudum önümü görmeden ve fazıma bakmadan ki yoluma kaygı çıktı fonuma baskı Bahse varmısın nakitle yazgı kabil oldu her gülüşse artık çekin bitik bu şansı
verse: 2(leadri)
Malesef hiç olmadığım kadar huzurluyum bugün(ve mutlu) özürlerim kirada sabır gelir bi gün
Bu gördüğüm rüya mı gercek mi yoksa bilmem gerekli biseymi var nedirki söyle hikmet
Bugün de cennet cehennem arası boş bir yerdeyim
Akılda anlam gerekli cümlelerse ferdeyim(devam)
Mecalmin kırılmış 10da 9u(kırık)
Ömür yalancı mevsim ah! çıkar mı kokusu
Bence sen(sen) ki sence ben(ben) açıkça biz(biz)
Garip bir hale döndük sarardı rengimiz
Ne ilgimiz kalırdı geride ne halimiz
Hangimizde gerçek anlat buna değerki bilmeyiz
Senden ve benden istenenler aynı ben
Şahsen neden bu kez yanıldım anlamam bi bilsem(ben)
Sebebsiz her ana yaş bıraktım
İsteğim değil fakat budur muradım.

Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı
sagopa kajmer sagopa kajmer haberleri Sevgili melekler, ünlü rap şarkıcısı Sagopa Kajmer gözaltına alındı. İddialara göre İngiltere'den sipariş ettiği esrar tohumunu almak için kargo şirketine giden Kajmer, burada paketten şüphelenen...
Magazin 0
Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri
Bu konu; Sagopa Kajmer fırtına ve şimşek şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve rap müziğin sevilen sesi Sagopa...
Yerli Şarkı Sözleri 0
İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri
Sagopa Kajmer Kırk Şarkı sözü Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Sagopa Kajmer hayranları için...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede
Merhaba benim gibi Sagopa Kajmer hayranı olan tüm arkadaşlar sizlere keyifli bir gün diliyor ve sizden Sagopa Kajmer Kırk Sözleri yazmanızı rica ediyorum.
Soru-Cevap 1
Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri
Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri Sagopa Kajmer Istakoz şarkı sözü Sagopa Kajmer Istakoz şarkısının sözleri Özellikle gençlerin rağbet ettiği rapçi Sagopa Kajmer'in seslendirdiği İstakoz adlı parçasının sözleri şöyle melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0