Sagopa Kajmer - Bitik Şans

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Bitik Şans
sagopa kajmer bitik şans Daimi kavonda bal yalat ki şükrü tatmamış
Bu kaypağın cebinde internasyonel repertuar(raper) Boykot etti türkülerde mimlenir acım
İçimde bol hayat(tat) ve kıdem ömre haz duyar
Dağlanır yürek ve bir gülüşse dargınım

Sözünde durmadın(neden) rhyme'n oldu günlerinde saygılar... Rüzgarında düz esen bu ömrü yaktınız
Düşmanımla birlik olma
Sence sevgimi mahveden gurur lehimle bağlıdır
Vücutta salgıdır

Gülmelerde eksiğim yüzümde yaş çok Multi aldanışta kalbime tecavüz ettiler
Limitli maskelerle dublorümde moral yok
Tinsel ezgiler bayatlamışta kurtarın benimde
Son gazım dibimde al ve kaybol
Rap galaksi ben hiper delil içinde sontanı
(Ben)Sinir mi yaptım Asla yolumda fazla şık
Nakarat:
Hatırlat bu saygımın cebinde milyon aciz
Ve bal yalat şu fikri tam yerinde vermem taviz

Dark frizbi sektirir elinde şansı Taktırır hayat ki kaskı sonucta maskı
Bastırır rap'imde ölüme meydan okudum önümü görmeden ve fazıma bakmadan ki yoluma kaygı çıktı fonuma baskı Bahse varmısın nakitle yazgı kabil oldu her gülüşse artık çekin bitik bu şansı
verse: 2(leadri)
Malesef hiç olmadığım kadar huzurluyum bugün(ve mutlu) özürlerim kirada sabır gelir bi gün

Bu gördüğüm rüya mı gercek mi yoksa bilmem gerekli biseymi var nedirki söyle hikmet Bugün de cennet cehennem arası boş bir yerdeyim
Akılda anlam gerekli cümlelerse ferdeyim(devam)
Mecalmin kırılmış 10da 9u(kırık)
Ömür yalancı mevsim ah! çıkar mı kokusu
Bence sen(sen) ki sence ben(ben) açıkça biz(biz)
Garip bir hale döndük sarardı rengimiz
Ne ilgimiz kalırdı geride ne halimiz
Hangimizde gerçek anlat buna değerki bilmeyiz
Senden ve benden istenenler aynı ben
Şahsen neden bu kez yanıldım anlamam bi bilsem(ben)
Sebebsiz her ana yaş bıraktım
İsteğim değil fakat budur muradım.

Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer - 24 Sagopa Kajmer - 24
Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe) Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe)
Derin Darbe Rap Ter kokar bu yılların ve şer yaşar Bu mahrumiyet sebebi var mı? İçtimaya çağırır tanrı Top yekün değişir tavrı Tek ayak çukurda Secdeye eğil bakalım eğil Ah benim etten çakalım Babamdan devraldığım ilk arabam terlikti Dört...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro
Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro
(Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil
Huzurunda bir güneştim kapana kapana açılan Affet, mağfiret et kudreti teksin başı ve sonu Olmayan, nahoş olsun tüm dakikalar senin adını Anmayan, duamı duydu, içime baktı, kabul etti Gün doğmadan. Herkesi iyi bilme ! Kötüye iyi demek günah hocam...
S-T Harfli Şarkılar 0