Sagopa Kajmer - Eşgalimdi Eşkiya (ft. Albuka Alarm)

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Eşgalimdi Eşkiya (ft. Albuka Alarm)
(Savaş) Kadavra bahtı avlanır sonuçta hakim oldu duyduğun bu
ses yanılttı satrı beatle tattı rap hep,körpe fikri
izzet etti yönlerim deminde iz bıraktı is alırken
sözlerimde sis bıraktı kep.Taze kurgular sonuçta

bağlanır devirde sundu hissi hissederki alçak tavrı koydu zikri bak,şükrederken ellerimde zanlı bulgular
yarattı bilgi sövdü gözlerinde münzevi görüşse
yak.Fonda koklanır çıkarla tanınmaz dürüstlük emme
uçtu dostça saygılar domaldı kin küfürlü aşka,zaman

dövdü ömrü her dakika kolpa kuble yaktı dilimi açtı ağzı yuttu tezimi şimdi son dakika.Rampalaştı yollarım
başında çok gerildi iplerim çekildi terse vurdu keyfi
kaçtı dünlerin,ve sek katıldı davetimde içki
kargaşayla karşılaştı gözbebeklerimde ağlamış tanım
senin.

NAKARAT
Dynamic dimağ,saldırırdı ruh eşim tipinde toy
çocukla,bilgi isteğim ödüllü bol tokatla,insanımda yok

nezaket,yobazla aktifim bu metropolde eşgalimdi eşkıya.

(Laedri)
Siz içlerinde kalbimin direklerinde bayrak açtınız

yüreklerimde mutluluk kanatlı saldınız semaya,rüyama göz dayanmaz itibarı yok müdavim olmuş eller hakkı
tanımamakmı sevda.Hibe ettim adımı hakka hatrı yok ve
hakkaten bir kaygı kaymamış dilimde bence bunda kastı
yok rapin,müdavimim misafirim ben akla akşam üstü
bendeyim nedendi sorma bende içime hasretim.Arzuhalci
arzum ellerinde bir buket temenni münferit bu laedri
kimsesiz kalem kağıt kiralık istifalık hislerim var
israf ettim istif istemem düzeltme dermek istesem
küsermi bahçe.Lehçeler kısıtlı bak satırlarımda darda
kalmış imlalar kurrayla çekilecekse çek ve yerine
koy,yoruldu ellerim beter bu son dem betermi
dünden,yarın güneşten ellerin de batacak öğren.

Sagopa Kajmer - Eşgalimdi Eşkıya hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer - 24 Sagopa Kajmer - 24
Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe) Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe)
Derin Darbe Rap Ter kokar bu yılların ve şer yaşar Bu mahrumiyet sebebi var mı? İçtimaya çağırır tanrı Top yekün değişir tavrı Tek ayak çukurda Secdeye eğil bakalım eğil Ah benim etten çakalım Babamdan devraldığım ilk arabam terlikti Dört...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro
Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro
(Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - Eşgalimdi Eşkıya Sagopa Kajmer - Eşgalimdi Eşkıya
(Savaş) Kadavra bahtı avlanır sonuçta hakim oldu duyduğun buses yanılttı satrı beatle tattı rap hep,körpe fikri zzet etti yönleri deminde iz bıraktı is alırken sözlerimde sis bıraktı kep.Taze kurgular sonuçta bağlanır devirde sundu hissi...
S-T Harfli Şarkılar 0