gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sagopa Kajmer - Eşgalimdi Eşkıya

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

(Savaş)
    Kadavra bahtı avlanır sonuçta hakim oldu duyduğun buses yanılttı satrı beatle tattı rap hep,körpe fikri zzet etti yönleri deminde iz bıraktı is alırken sözlerimde sis bıraktı kep.Taze kurgular sonuçta bağlanır devirde sundu hissi hissederki alçak tavrı koydu zikri bak,şükrederken ellerimde zanlı bulgular yarattı bilgi sövdü gözlerinde münzevi görüşse yak. Fonda koklanır çıkarla tanınmaz dürüstlük emme uçtu dostça saygılar domaldı kin küfürlü aşka, zaman övdü ömrü her dakika kolpa kuble yaktı dilimi açtı ağzı yuttu tezimi şimdi son dakika. Rampalaştı yollarım başında çok gerildi iplerim çekildi terse vurdu keyfi kaçtı dünlerin, ve sek katıldı davetimde içki kargaşayla karşılaştı gözbebeklerimde ağlamış tanım senin.

NAKARAT

Dynamic dimağ, saldırırdı ruh eşim tipinde toy çocukla, bilgi isteğim ödüllü bol tokatla, insanımda yok nezaket, yobazla aktifim bu metropolde eşgalimdi eşkıya.

(Laedri)

Siz içlerinde kalbimin direklerinde bayrak açtınız yüreklerimde mutluluk kanatlı saldınız semaya, rüyama göz dayanmaz itibarı yok müdavim olmuş eller hakkı tanımamak mı sevda? Hibe ettim adımı hakka hatrı yok ve hakkaten bir kaygı kaymamış dilimde bence bunda kastı yok rapin, müdavimim misafirim ben akla akşam üstü bendeyim nedendi sorma bende içime hasretim. Arzuhalci arzum ellerinde bir buket temenni münferit bu Laedri kimsesiz kalem kağıt kiralık istifalık hislerim var. İsraf ettim istif istemem düzeltme dermek istesem küsermi bahçe. Lehçeler kısıtlı bak satırlarımda darda kalmış imlalar kurrayla çekilecekse çek ve yerine koy, yoruldu ellerim beter bu son dem betermi dünden, yarın güneşten ellerin de batacak öğren.

Sagopa Kajmer - Eşgalimdi Eşkıya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Bitik Şans

Sagopa Kajmer - Bitik Şans

sagopa kajmer bitik şans Daimi kavonda bal yalat ki şükrü tatmamış Bu kaypağın cebinde internasyonel repertuar(raper) Boykot etti türkülerde mimlenir acım İçimde bol hayat(tat) ve kıdem ömre haz duyar Dağlanır yürek ve bir gülüşse dargınım Sözünde durmadın(neden) rhyme'n oldu günlerinde saygılar... Rüzgarında düz esen bu ömrü yaktınız Düşmanımla birlik olma Sence sevgimi mahveden gurur lehimle...
  2. Sagopa Kajmer - Baytar

Sagopa Kajmer - Baytar

BAYTAR Bu dilden firar eden her söz, yaydan çikmis ok gibi Sözler bazen bir hazine bazen dermansiz bir dert tipi Geçmis dünden bahsetmek lezzetsiz Gelmemis yarindan hep mi sikayetçiyiz biz Aklimin ipinin ucuda kaçmis, timsah katreleri bosalsin Bir iki damla hiç degersiz Hüzün ve kaderin pençesinde bir dev nam-i-degersiz Gece-gündüz ömürden yontar dünya dönmez yarensiz Bugün ömrün yarim gün,...
  3. Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

Emeklemekle başlar, hayatın yolları Ayak nasır tutar, madalyon çift taraflı Nacizane ben ozan dizelerim sızı Hangi birimiz yasadi tek tarafli Sorma gitsin Yokuslarim nefes kesselerde ben yolumda Sersefil çakil tasi modunda direnir oldum Sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün Özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun Keyfime degmeyin rüyalarimda karmasik teranelerde yazarim Olsun varsin...
  4. Sagopa Kajmer - 24

Sagopa Kajmer - 24

Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme. Dudaklarim Kilitli, Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve...

Sayfayı Paylaş