Sagopa Kajmer - Kör Savaşçı

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Kör Savaşçı
sagopa: ben uyku dolu bu gözlerimle baktım ahalime ve kelime topladım çuvalla bendime, sınırda çattım halime, savaştım kör savaşçı arenasında kendime sataştı sözlerim aleyhime, hep arbede!... solar bu güller, anısı geride tek dikenle anılır. rehine tebessüm eden azaplar oldu, kezzap içti intihar çocuklarım, zamanda yorulan elvedalarım. pes etti, öldürüldü tüm devalarım. ey rapin oğlu!... gözlerinde yaş düellosu ve kötürüm oldu ince ruhlar ordusu, son arzusunda anlaşıldı ölümün korkusu, tuhaf kokusu sardı, bedenim cellat yolcusu 'yok' olgusu. sükut lütfu dileyen elleri,telaşla açılıverdi göklere, panik içinde koşar adımla kaçışıyordu tüm dualarım derinlere, bense dipte boğuluyordum, tek savaşıyordum en derinde. arenasında kör savaşçı ellerinde yok silah, siyah karanlık ortasında savaşıyor,zor!... mista brown:
i hate the way you look at me

just like the little piece of thrash under the carpet
ready to tear the heartbeat
i'm broken
living bad luck, i'm always dirty
not in the mind but in the soul!
always ready to go

to the street with no name save me from this bad game
my life's been lame
turning the wheels on the bus round and round
reflection in the mirror makes me sick
days gone by like mad
filling the space with things i've never had
anxiety and stress
ran out of pain with nothing to gain i'm slain
the mental institute is....full of guys like me and mic
hit the light and say goodnight
can't take the strife uh....
notebooks filled with fright
killing the pens with all the presence on the pad
sad, i never got the math!

Sagopa Kajmer - Kör Köle hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı
sagopa kajmer sagopa kajmer haberleri Sevgili melekler, ünlü rap şarkıcısı Sagopa Kajmer gözaltına alındı. İddialara göre İngiltere'den sipariş ettiği esrar tohumunu almak için kargo şirketine giden Kajmer, burada paketten şüphelenen...
Magazin 0
Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri
Bu konu; Sagopa Kajmer fırtına ve şimşek şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve rap müziğin sevilen sesi Sagopa...
Yerli Şarkı Sözleri 0
İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri İşte size Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri
Sagopa Kajmer Kırk Şarkı sözü Sagopa Kajmer 40 şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Sagopa Kajmer hayranları için...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede
Merhaba benim gibi Sagopa Kajmer hayranı olan tüm arkadaşlar sizlere keyifli bir gün diliyor ve sizden Sagopa Kajmer Kırk Sözleri yazmanızı rica ediyorum.
Soru-Cevap 1
Sagopa Kajmer - Kör Köle Sagopa Kajmer - Kör Köle
DR.FUCHS VERSE: Çekilen bayraklarım beyaz hayata attım havlu saatime baktım 3ü çeyrek Bütün yağmurlu yaz gecelerinde ben varım ama hayallerimin Hepsi gene seyrek Bir ümidim hala var ''söyleyin'' evet tamam ama ben bir Kör köleyim Yolun...
S-T Harfli Şarkılar 0