Sagopa Kajmer - Malum Tahrip İzleri

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Malum Tahrip İzleri
Kolera Verse: Sıkıldım Artik Zaman Aksak Kerem Asliya Dursun
İhtİyaci Yok Kalbİmİn AŞka, Bu BaŞ DÖndÜrÜŞten
Haz Alirsan BaŞka, Gel
Adim Esen, AliŞ Burda Eser Yel, RÜzgarima Danayamaz

Herkes Der Yeter, BaŞi Bumanli Her DaĞ Benİ Mest Ederken Senİ Terk Eder.
M.....!İ Kurusun Kalemİ Kanla Dolsun Yazar El
Bİlmez Kendİnİ B.k... Olsun , Kendİnİ Kurusun
Adam Olamayan Densİz Şopar Olsun

DÜŞmani Bana Muzaffer Kilmayan Rabbİme Hamdolsun Çek Sİlahini Vursun,İ Rapİm İnkar Olsun
4 Yol AĞzinda Rab Pusulam Olsun
DİŞİmİ KiracaĞim Bİrİsİde Haddİnİ Bİlsİn
Kİrlİ Ruhlarinı Mİs Gİbİ ParfÜm Gİzlesİn
SÜtyene Katki Verİlsİn GerÇek Gİzlensİn
SahteleŞsİn Kizaran Her GÖz Vİsİnlensİn
Ve De Kizaran Her YÜz ödüllensin
Namlu KurŞunu İÇsİn Benden Seksİn
Kesİnce Kalbİ DiŞari TaŞan İnsan SÜrÜsÜ

Sert SÖz YÜzeylerİnİ İtİnayla Temİzleyen Kem GÖz Sahİplerİnİ İnleten İnsan GÜdÜsÜ
Lakİn Zalİm Haİne tayin Olan Her Narİn
Ver Yakayim Bİr TÜtÜn
DİŞİkİŞİlİklere FİŞ Keser Trİbİn

Doldumu TrİbÜn? ÜstÜbÜde TÜter Ün Mutluluk ÖldÜ AÇliktan Edİldİ Malup
YÜzÜnde Tahrİp İzlerİ Malum
Dİlİm Atİk , Anlattikklarim Akİk
Herkese Bulunur Talİp
Herkese var Bİr Sahİp Sor O'na Sıkışma
Sen Bİlmezsen Bİlİr Halİk
Bu Bİr GerÇek Kesİt Çok Basİt
Ben Buyum Ruhum Mücahİt
Sagopa Verse:
Kaz Kuyulari Bul Madenİ Yaz Medenİ İnsanca Halİnİ
KaĞidin Bedenİne Nedenİ Ne Olursa Olsun Problemİn
Kefenİ Beynİnde Bekler Kalbİne İnen Aci GÜlmekle GeÇer
İlacini Bulmalisin Tacini Takmali AĞacini Sulamalisin
BaĞciklari BaĞlamali Yola Koyulmalisin
Tahrİklerİne Aldanma Şeytanin İrade Muhafizina Seslen Emret!...
Tuhaf Olan İktİdari Aklinda Yok Et!...
Servetİn Paha BİÇİlmez Kismet
Hasret Üzerİne Bal KatilmiŞ Aciliktir
KavuŞmanin Meselesİ Andir
Kapim AÇiktir Ardina Kadar Ahim GÖĞe Varan Mİhmandir
Yapilan Gaftir Çok Bİlen Yanilir B.k Yİyen Anirir
Tok Ferd Acikir Hokkabaz Yaratir Kelİmelerİmİn Üzerİne DÖktÜĞÜm Sos KulaĞina YapiŞir ApiŞirsin!...
Çat KaŞlarini Zaman Gelİnce DİŞ GÖster İblİse
Hadİse ErgeÇ ÇÖzÜlecek Mazİde Kalan Sİs BugÜne İz Birakacak
Gİz GÖmÜlecek Hİs Denİzİnde KulaÇ At!..yerİ Gelİnce Bat!..
Bİrİsİ Hakeder, Kİmİsİ Kahreder Bİrİsİ Mahveder GÜnlerİ
Ez-geÇ Kasvetİ!...
nakarat

Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer - 24 Sagopa Kajmer - 24
Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe) Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe)
Derin Darbe Rap Ter kokar bu yılların ve şer yaşar Bu mahrumiyet sebebi var mı? İçtimaya çağırır tanrı Top yekün değişir tavrı Tek ayak çukurda Secdeye eğil bakalım eğil Ah benim etten çakalım Babamdan devraldığım ilk arabam terlikti Dört...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro
Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro
(Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil
Huzurunda bir güneştim kapana kapana açılan Affet, mağfiret et kudreti teksin başı ve sonu Olmayan, nahoş olsun tüm dakikalar senin adını Anmayan, duamı duydu, içime baktı, kabul etti Gün doğmadan. Herkesi iyi bilme ! Kötüye iyi demek günah hocam...
S-T Harfli Şarkılar 0