Sagopa Kajmer - Rap Yaparken Günaha mı Girdim?

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Rap Yaparken Günaha mı Girdim?
Sagopa yaşlı çocuk, saçlarında kış, son beyaz yağışlarım, yarışlarım varışlara, demek bu rap varoşlara, küfür eşittir hür kültür, tenhalarda dönüşür haykırışlara, burası yerinaltı, yerinaltındaki ayna kuvvetmira, gösteriverir aksini, burada herkes sıradan vatandaş. Ben bu yolda bir küheylan avlu bahçe anıran, evliya-yı rap desen de kabulümüz rumuz Yunus gördü netti, çevre sakinim çok aksileşmiş, içlerinde 5 kuruşluk hırslarıyla kavrulur durumda, kaç liraydı onurunuz?satılık armağan değil irade gururumuz... NAKARAT
Küfürbaz gizemli rapçi, 26 arifesi yorgun bekçi

Tekbir aldım sözümün evvelinde, rap yaparken günaha mı girdim?
VERSE 2
Kaç dünya güzeli öldü boşa giden orgazmlarda? Üniversite mezunu bu Sago sokak çocuğu, dipte yüzer kabile mirada. Rap damarda. Tek yatakta üç kişi yatarız. Bir "Silahsız Kuvvet", iki "Miccheck", üç "Sagopa Kajmer" (pessimist styler) Rap yaparken günaha mı girdim? Bin yabani toprağında düşünen cesetler, düş; ününe ün katıp bol arzu beslemekse gün boşa geçer, emeklerinse boşa gelir gider, yükün çeker yeraltı burada orada paranın esiri olmuş yüz binimden insanım var, lisanımla dar gelir düşünce evrenin ve nisanında kış yaşarsın,aşinasın yüzüme, ders kitapta bitmez, unutma her bir teneffüs 5 dakka.

(RaP)Sagopa Kajmer=>ateşten gömlek hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
[Rap] Sagopa Kajmer.. Merhametine Dön.. [Rap] Sagopa Kajmer.. Merhametine Dön..
Yarım yanmış, yarım donmuş.Aklım buna şaşmıs aöaşaşmamam gerekmiş, bu şaşkınlıklar aptalcaymıs Senin Kalbin ahşapcaymıs benimki kezzapca,bu aşk ahmakca Geç ve köşene otur suskun ! Senin zamanın degiL...
Şarkı Sözleri 0
[Rap] Sagopa Kajmer.. Bir Dizi İz.. [Rap] Sagopa Kajmer.. Bir Dizi İz..
Bak bu izler kalıcı,bıçaklar vardı sineme. Dayanır canım acılara,söylemeyin anneme. Hislerimdir gizlerim,yalnızken onları izlerim. Hepsi birini canlandırır Ben öldürürüm. Hislerime bakmayı...
Şarkı Sözleri 0
[RaP] Sagopa Kajmer .. Mevsimler Gibisin... [RaP] Sagopa Kajmer .. Mevsimler Gibisin...
Sagopa Kajmer: Sen ne biçim bir mevsimsin, ısınmam imkânsız Donmamak neyime, titrememek çok zor Rüzgârların buzdan serin, tadı eksik meyvenin Ne senle aşka dalmak kolay ne senle hayallere...
Şarkı Sözleri 0
(RaP)Sagopa Kajmer=>Baytar (RaP)Sagopa Kajmer=>Baytar
sagopa melek sagopa kajmer melek kajmer şeytan bir yandan Baytar Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi Sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi Geçmiş dünden bahsetmek lezzetsiz Gelmemiş yarından hep mi...
Şarkı Sözleri 1
(RaP)Sagopa Kajmer=>ateşten gömlek (RaP)Sagopa Kajmer=>ateşten gömlek
Benim bir sırrım var açıklanmayacak kadar sır.. Bundan çıkar hır,patlamalar vuku bulur dert kahır.. Sırdan geçen dilim olsa hale değer diken.. Bilmez bilen adam olur,ben ben iken.. Ya söylersem kim anlar.. Söylemezsem bağlar gamlardan...
Şarkı Sözleri 0