Sagopa Kajmer ve Kolera Fan Club konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Sevmedim Vedaları (ve Kolera ft Mirach)

Sagopa Kajmer - Sevmedim Vedaları (ve Kolera ft Mirach)

MOZOLE MİRACH VERSE: Bilki sen kanattın kabuk tutmuş bu yarayı ve emri verdin ruhum acıyı tattı,zehre çaldı.Kokusu keskin bıçak gibiydi,serin bir rüzgarımsa eksik,göz kapaklarımda uykular delik deşik.Sor bu canıma kaç kez talip oldu azrail,gelir geçer selam verir bu kapıma söyle kim bilir en derinde sancılarla sevişir oldu kabusum,huzrum idam öncesinde son dilekti yok yolum.Bak adımlarımda...
  2. Sagopa Kajmer - Sagopa vs. Kolera (feat-kolera)

Sagopa Kajmer - Sagopa vs. Kolera (feat-kolera)

>>>Koleraa Müzakeremiz aheste, taksit iste sanki hediye kambur kambur üstüne yapma etme uyma jeste hepsi nekre düştü cemre tek bir metre dikti yokuşu piyango vuruşu yoruma kapalı darpın dokusu sabit kolera duruşu perde altı insan kokusu getir bir kanaat artık ey huşu modum saptı depara kalktı huzur kaçtı kalbim kutulu kural tanımaz oldu her duruüstüne simler savrulu mars yaşandı rap...
  3. Sagopa Kajmer - As Kolera

Sagopa Kajmer - As Kolera

KOLERA Müzakeremiz aheste, taksit iste sanki hediye kambur kambur üstüne yapma etme uyma jeste hepsi nekre düştü cemre tek bir metre dikti yokuşu piyango vuruşu yoruma kapalı darpın dokusu sabit kolera duruşu perde altı insan kokusu getir bir kanaat artık ey huşu modum saptı depara kalktı huzur kaçtı kalbim kutulu kural tanımaz oldu her duruüstüne simler savrulu mars yaşandı rap çıraktı...
  4. Kolera - Günlerim Ağlak (ft. Sagopa Kajmer)

Kolera - Günlerim Ağlak (ft. Sagopa Kajmer)

VERSE 1 (SAGO) GÜNLERİM AĞLAK SABRIN SONU SELAMETE WARSA DA FAYDASI YOK GÖZLERİM SAĞANAK VARSIN SÖZÜM OLSUN GÜLÜCÜK MERHAMET OLMASIN DEFTERİM SIĞINAK YAZDIKLARIM AYRILIK DAMARIMDA KAN BİTMİŞ GÜNLERİM AĞLAK SALICAKLA KAL BENDEN UZAK DUR YAKIN OLMAX2 RUHUNU TAMİR ETTİR WE İKİ YERİNDEN BIÇAKLA KENDİNİ BAZEN NEDEN BENCİLSİN YADA ÇOK SAF SEN MAF BU CİVARDA YOK MUDUR AF AMA MAHÇUPSUN MAHKUM...

Sayfayı Paylaş