Sagopa Kajmer - Virane Dervişler

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Virane Dervişler
dervişler mekanı verse 1(savaş)
Çarprazında kaldım hayatın
boğulma korkusuyla ömrü derde vurdu bahtım
seksen oldu ruh eşi ve gölgelerde tüm canım

canımla oynar her bi akranımsa anlamaz ki bulamadım bi anlatın yağdı yağmur üstüme ve ıslanır sorunlu tüm hayallerimse
bekleyin belli ki denizde yelken açtı sözlerim
şuan ılık bi rüzgar tatminimde olsa sakinim
ben bu tümeni çokca bekledim

kimin kırılmamış ki kalbi gönlü koyduğum yaşamda kelepçelerde kaldı isteğimse bağlı belki bir halatla
yudum yudum ki içtiniz bu zehri bense sezdim
kalamadım ki tepkisiz hayata
bir dilekte anlatıldı tüm bu şarkı dillere
yazıldı yalnızlıksa çok temiz büyük bi deftere
karmaşık bi girdabın içinde düştü duygum
bağlıdır yaşamda hakkın tanrım versene
verse 2(leadri)
Rüzgarımda kuş ve saçlarımda kış cevaplarımda soru da gizli

bul bi zahmet bu isteğim samimi nihayi yaratıverdi kalbi
sanki diğeri daha iyiydi nedeni çok net anla sözlerim samimi
yine mi kaygı kapıma kampı kurdu kaldır haydi
keyfi yok bu kez bihayli yorgunum biraz müsade et

idare et demek mi yoksa koş demek mi gerekir hangisiydi gerçek hakkım olmalıydı bilmek
hayatı tad tadında bırak ayakların nedense çok inat etti
ölse bari bir zaruri ihtiyaç bu rap zorunlu hep
sebep-sonuç düellosunda kazanan elbet olacak anlam arası şimdi burayı keşfet
1 bilmecem var haydi bil
nedir ki sence iksir aşka
çok telaşta yapma dur zaman daratta
bak 1 dakka süresi ve var bulamıyorsan ara lugatta
ipucu yok bu kez fakat cevab yürekte anla

Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer - 24 Sagopa Kajmer - 24
Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe) Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe)
Derin Darbe Rap Ter kokar bu yılların ve şer yaşar Bu mahrumiyet sebebi var mı? İçtimaya çağırır tanrı Top yekün değişir tavrı Tek ayak çukurda Secdeye eğil bakalım eğil Ah benim etten çakalım Babamdan devraldığım ilk arabam terlikti Dört...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro
Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro
(Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil
Huzurunda bir güneştim kapana kapana açılan Affet, mağfiret et kudreti teksin başı ve sonu Olmayan, nahoş olsun tüm dakikalar senin adını Anmayan, duamı duydu, içime baktı, kabul etti Gün doğmadan. Herkesi iyi bilme ! Kötüye iyi demek günah hocam...
S-T Harfli Şarkılar 0