Sagopa Kajmer - Yokluk İçinde Varlık Çeksem de (feat. Dr. Fuchs)

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Sagopa Kajmer - Yokluk İçinde Varlık Çeksem de (feat. Dr. Fuchs)
[Nakarat] Yokluk içinde varlık çeksem de ben tozlu raflarında kaybolup gideceğim bu tarihin,
Bir imzaya ihtiyacım varsa rapimdir.
DR. FUCHS VERSE
Tarihe gömülen hatıralar

Gördüklerime bu dilim,kalbim ağlar Kalemimin önünde tinercisi sere serpe
Defterimin satırları gene dertte
Baktın kaptı kaç oldu şan
Para için vurdular oldu kan

Döndü dünya birgün son bulacak Senin de mezar taşına yazılacak
Uyuşturucuya çaresizce koşan gençliği
Alkolik aileleri mi geri çaracak
Bırak gitsin tabi sen de bak
Bırak gözleri kapat sen de kaç
Uyan artık halkım sabrını aç
Vurdum duymaz olma ışığı sen saç
Bütün bu gavurlara yetti artık
Biz bugüne kadar kime pabuç bıraktık?..

[Nakarat] SAGOPA VERSE
Yo!yo!yo! Beni kontrol et!...
Adalete yüce sıfatını verirken hepsi boşta kalmış bana kalırsa zihniyetlerin beyni çok sulanmış, 2003'te ağızlarda aynı sakızı çiğnemekteyiz. Çıkarın artık 2003 adımda geride seyiriz, bakın bir bakalım kaç okul bitirmiş eline almış iyi bir iş. Sokakta tinere köle yudumla nesilime bir an içinde olsa gözünü kırp, selamsız bandosu ayıp. Suçlular mı puslular? Sarayda pusudalar, sessiz kaldı kuzular, reyci rapçi barınamaz, hiphopta başbakan bu Kajmeran, mirada kıçını yırtan zan altı lirisist hiçbir ist.e dahil olamaz anladın mı? istanbulumda solurum,samsun toprağım, kanımda hiphopım,raple doğanım (ben Sago-k)

Sagopa Kajmer - Yokluk İçinde Varlık Çeksemde hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sagopa Kajmer - 24 Sagopa Kajmer - 24
Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe) Sagopa Kajmer - 3 Sefil Şair (feat Derin Darbe)
Derin Darbe Rap Ter kokar bu yılların ve şer yaşar Bu mahrumiyet sebebi var mı? İçtimaya çağırır tanrı Top yekün değişir tavrı Tek ayak çukurda Secdeye eğil bakalım eğil Ah benim etten çakalım Babamdan devraldığım ilk arabam terlikti Dört...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro Sagopa Kajmer - 56 Denklemi İntro
Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro Sagopa Kajmer - 56 Denklemli Intro
(Sana bir hikaye anlatayım ister misin? 15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim. Orda çalışan biri vardı ve o benim ne sevdiğimi bilirdi. Ve birgün bana bir albüm vermişti. Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim. Yani gerçekten...
S-T Harfli Şarkılar 0
Sagopa Kajmer - Yokluk İçinde Varlık Çeksemde Sagopa Kajmer - Yokluk İçinde Varlık Çeksemde
Nakarat: Yokluk içinde varlık çeksem de ben tozlu raflarında kaybolup gideceğim bu tarihin, Bir imzaya ihtiyacın varsa o da rapimdir. Fuchs : Tarihe gömülen hatıralar Gördüklerime bu dilim,kalbim ağlar Kalemimin önünde tinercisi sere serpe...
S-T Harfli Şarkılar 0