Sakarya Grand Otel

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sakarya Grand Otel
Otel Bilgileri: 2 yıldızlı standartlara sahip Sakarya Grand Otel Sabiha Gökçen Hava Alanı 50 km Kefken 30 km, Sapanca 8 km mesafededir. < Konu Resmi..> Şehir merkezinde 30 standart oda, 1 balayı odası 34 toplam oda, 70 toplam yatak kapatesine sahip otel oda özellikleri arsında Fön makinesi, Minibar, İnternet bağlantısı, Uydu tv, Split klima, Banyo, WC, Direk telefon, Müzik yayını, bulunan Sakarya Grand Otel 24 saat oda servisi, jeneratör, Split klima, Merkezi ısıtma, Bahçe, Televizyon köşesi, İnternet Bağlantısı, Business center, Ücretsiz otopark hizmetleri arasındadır. Otel Sakarya Grand yarım pansiyon, Tam pansiyonOda, Kahvaltı, sisteminde hizmetveren otel 1 Kapalı restoran 150 kişilik, 1 Alakart/açık restoran 80 kişilik, salonu, Kafeterya, lobi bar, Snack bar hizmetinize sunulmuştur.
Teknolojik donalımlı Toplantı&Kongirelerinize cevap verebilen 30 kişilik 1 toplantı odası, mikrofon, DVD player, televizyon, fax, klima, ışık sistemi, Perde, projeksiyon, ses sistemi, hizmetinize sunulmaktadır.

Adres : Adnan Menderes Cad.No:126 / Merkez / Adapazarı kaynak.ezberim

Sakaryadaki Halk Eğitim Merkezleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Karasu Resimleri Sakarya  Karasu Resimleri Karasu Resimleri Sakarya Karasu Resimleri
Sakarya Karasu Resimleri Karasu Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda Sakarya'lı Melek'lerimiz ve arkadaşlarımız için birbirinden...
Tüm Resim Konuları 1
Necip Fazıl Kısakürek Sakarya Türküsü Sözleri var mı Necip Fazıl Kısakürek Sakarya Türküsü Sözleri var mı
Necip Fazıl Kısakürek Sakarya Türküsü Sözleri istiyorum sizden mümkünse bana Necip Fazıl Kısakürek Sakarya Türküsü Sözlerini yazın arkadaşlar.
Soru-Cevap 1
Uğur Işılak Sakarya Türküsü Sözleri istiyorum sizden Uğur Işılak Sakarya Türküsü Sözleri istiyorum sizden
Uğur Işılak Sakarya Türküsü Sözleri paylaşır mısınız lütfen çok beğeniyorum ben bu sakarya türküsünü
Soru-Cevap 1
Sakaryada Bulunan Halk Eğitim Merkezleri İletişim Bilgileri Sakaryada Bulunan Halk Eğitim Merkezleri İletişim Bilgileri
Sakarya Halk Eğitim Merkezleri Sakaryadaki Halk Eğitim Merkezleri adres ve telefonları Sakarya'da yaşayan ve halk eğitim merkezlerinden faydalanmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için orada ki halk eğitim merkezlerinin...
Faydalı Bilgiler 0
Sakaryadaki Halk Eğitim Merkezleri Sakaryadaki Halk Eğitim Merkezleri
Sakaryadaki Halk Eğitim Merkezleri

Merhaba melekler takip ettiğim kadarıyla illerdeki halk eğitim merkezlerinede yer veriyorsunuz yazılarınızda bu yüzden sizden Sakaryadaki Halk Eğitim Merkezlerini istiyorum
Soru-Cevap 1