1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Saklı oda...

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Saklı oda... < Konu Resmi..>
  İnsan mı mekana aittir, mekan mı insana? Size keyif veren hobiniz, uğraşınız ya da tutkunuzu evinizde yaşayabilmeniz için beş farklı öneri.

  Sanatla baş başa
  Eğer kendinizi en iyi resimle ifade ettiğinizi düşünüyorsanız, evinizde küçük bir atölye yaratmanın zamanı çoktan gelmiş demektir.

  Yaptığınız işe iyice konsantre olabilmek için dekorasyonda ikiden fazla renk kullanmamya özen gösterin. Dilerseniz patine bir ayna veya kristal avize gibi seçimlerle mekanda bohem bir hava yatabilirsiniz.

  Kitap kurdu

  Büyük bir kütüphanenin bulunduğu, kitapların minik tepeler oluşturduğu bir mekanda kitabınıza konsantre olamıyorsanız alternatif bir mekan yaratabilirsiniz.
  Aksesuvarlardan mümkün olduğunca arındırılmış yalın bir düzenlemeyle, kahve ve bej tonlarının hakimiyetinde, yalnızca sizi ve okuduğunuz kitabı içine alacak bir ortam ihtiyaç duyduğunuz suküneti size sağlayabilir.


   
Saklı oda... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Oya

  Oya

  Örtü, yemeni, başörtüsü ve mendil gibi şeylerin kıyılarını süslemek sevinç ve mutluluğa, Oya görmek bekar için evlenmeye, evli kimse için ev sahibi olmaya ya da yeni ev satın almaya / yeni bir eve taşınmaya delalet eder.Oya yaptığınızı görmek, işlerinizin bozulacağına ve giriştiğiniz işlerden zarar edeceğinize işaret eder. Oya yaptığınızı görmek, işlerinizin bozulacağına ve giriştiğiniz...
 2. Oda

  Oda

  Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Aydınlık ve temiz bir oda huzurlu ve bolluklu yuvadır.Rüyada oda, kadin ile yorumlanir. Agaçlar ve direkler üzerinde bir oda gören, iyi kalpli bir kadinla evlenir. Yeni bir odaya girdigini gören, tanimadigi bir...
 3. Alpay - saklıdır

  Alpay - saklıdır

  saklıdır gözlerin heryerde... Ağacın yeşilinde denizin mavisinde O kadar yakınımda bir yerde... Ararım seni heryerde... Bir şehrin ötesinde yada başka bir şehirde O kadar uzağımda bir yerde... Seni bir gün önce bulmuşken Bir gün sonra kaybettim Belkide hiç tanımadan seni ne kadar çok sevdim Şimdi sana bir şarkı yazmanın sırası çoktan geçtı Yaşadığımız en güzel şey bir gün önce bitti.
 4. Saklı sokaklar

  Saklı sokaklar

  eski sokaklar sokaklar eski sokak resimleri kaynak:devtürkler

Sayfayı Paylaş