1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Şampiyon Kont 490 kilo eroin buldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yüksekova ilçesinden eroin sevkıyatı yapılacağı bilgisine ulaşan Hakkâri Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Ekipleri, 26 Temmuz günü İpek Yolu polis kontrol noktasında bir TIR'ı durdurdu. TIR'da "Kont" adlı köpekle yapılan aramada 490 kilo eroin bulunurken, 5 kişi gözaltına alındı. Tarsus Çatal Burun cinsi dedektör köpek Kont'un, Balkan Polis Birliği yarışmasında ikinci olduğu öğrenildi. Öte yandan kaçakçıların eroini ilçeden rahat çıkarmak için Emniyet binaları ve polis noktalarına bomba atarak dikkat dağıtmayı amaçladıkları belirlendi.
    sabah.com

Şampiyon Kont 490 kilo eroin buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eroin bağımlılığı

Eroin bağımlılığı

Eroin bağımlılığı Tarihçe * Opium, poppy (haşhaş, papaver somniferum) bitkisinden elde edilir ve en eski ilaçlardan biridir. * Eski Sümerler (IÖ 4000) ve Mısır’da (IÖ 2000) kullanılıyordu. * Opiumun esas aktif içeriği morfin alkoloididir. 20’den fazla alkoloid vardır (%10 morfin,%0.5 kodein, %0.2 tebain, papaverin vs) * Bağımlılık yapmayan analjezik (ağrı kesici) üretmek amacıyla...
  2. Eroin

Eroin

Rüyada bir insanın eroin kullandığını görmesi, o rüyayı görenin son günlerde büyük bir hayal alemi içinde olduğuna işarettir. Rüyada eroin kullanıldığının görülmesi rüya sahibinin hayaller içinde olduğunu, ayaklarının yere basmadığını işaret eder. Sıkıntı ve hatta felaket haberidir.Rüyada bir kisinin eroin kullanarak komaya girdigini görmek, bekledigi bir isin gecikecegine, eroin saticisi...
  3. Şampiyon Hersekli

Şampiyon Hersekli

şampiyon hersekli istanbul kırklareli otobüs saatleri kırklareli otobüs saatleri metin hersekli Firma: Şampiyon Hersekli Firma Gerçek Adı: Şampiyon Hersekli İthalat Turizm Ltd. Şti Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Metin Hersekli Genel Müdür: Atagün Ünsal Merkez Adresi: Babaeski Yolu 1.Km. Total Benzinliği Kat.1 / Kırklareli İletişim Bilgileri Tel 1: (212) 658 30 15 Tel 2: - Faks: (212) 658...
  4. Kont szchenyı itfaiye müzesi.

Kont szchenyı itfaiye müzesi.

İtfaiye Müzesi Fatih’te Saraçhane’de İtfaiye Daire Başkanlığı’nın da bulunduğu İtfaiye Caddesi’ndedir. 300 yıllık bir geçmişe sahip olan itfaiye teşkilatında kullanılan malzemelerin bir araya getirilmesi hususu ilk defa 1928 yılında İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde gündeme gelmiş ve müze ilk defa 1932 yılında açılmıştır. Ancak çeşitli tarihlerde yapılan onarım ve düzenlemeler nedeni ile belli...
  5. Neden kilo alıyorum soruma cevap buldum:)

Neden kilo alıyorum soruma cevap buldum:)

yemiyorum ama kilo alıyorum yemek yemiyorum ama kilo alıyorum neden hamilelikte çok Hiç düşündünüzmü neden ve nasıl kilo aldığınızı..Hemen size açıklayayım.Meleklerim ben doktor deyilim yada uzman.Ama bildiklerimi sizinle paylaşmak istedim.Ben doktoruma; hemen hemen herkeste olan düşünceleri söyleyerek başladım anlatmaya.Ben yemek fazla yemem yağlı yemekte yemem neden bu kadar çok kilo...

Sayfayı Paylaş