1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Hataları

  Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S3 Hataları Nelerdir


  Sevgili melekler, teknoloji çok hızlı gidiyor gitmesine de bazen de tökezleyebiliyor :) Daha önce Nokia ile başabaş yarışan Samsung cep telefonlarından Samsung Galaxy S serisi özellikleri hakkında bazı bilgiler vermiştik sizlere. Şimdi ki konumuzda ise Samsung Galaxy S3 hataları nelerdir, bunlardan bahsedeceğiz madde madde :)


  [​IMG]


  -Belgelerde değişiklik yapmak için gerekli olan tam kapasite ile çalışan ofis uygulaması yok.

  -Kamera gün ışığında çok iyi fotoğraflar çekiyor fakat yapay ışık veya karanlıkta yapılan flaşsız çekimlerde çok iyi sonuçlar vermiyor.

  -Cihazın kasası seramik değil polikarbonat adı verilen kaygan plastik malzemeden yapılmış.

  -Galaxy S III'de, üç farklı bellek seçeneği var. (pi16, 32 ve 64 GB).Cihazda ayrıca bir microSD kart yuvası da var, ancak karta uygulama kurmak ya da veri kopyalamak kolay olmuyor.

  -Cihazda bulunan S-Voice özelliğinin İngilizce dışındaki dillerde performansının düşük olması.

  -Kullanılan pentile ekranının yeterince parlak olmaması.

  -Samsung S III'ün sunduğu yeni işlevler iyi fikirler barındırıyor ama uygulamada iyi olduğu söylenemez.

   
Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Hataları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

  Yeni Cep Telefonum: Samsung Galaxy Ace

  samsung, galaxy, ace, dokunmatik, adroid, hakkında herşey meleklermekanında. Uzun zamandır ikilemde kalıyordum nokia mı samsung mu diye... Gittim Teknosa'ya telefon standındaki görevli arkadaşla konuştum aslında aklımda Nokia almak vardı hatta kesindi. Fakat adam bana istediğim o modelin toplatıldığını anlattı. gerçektende sorduğum hiçbir yerde yoktu ona eşdeğer üstelik samsungun çok daha...
 2. Samsung Galaxy S3 Hataları Nelerdir yazın

  Samsung Galaxy S3 Hataları Nelerdir yazın

  Merhaba arkadaşlar aranızda Samsung Galaxy S3 hakkında bilgisi olan ya da Samsung Galaxy S3 özellikleri ve kullanımına sahip olan arkadaşlarım acaba Samsung Galaxy S3 Hataları Nelerdir lütfen bu konuda yardımcı olun bana
 3. Samsung Galaxy S3 Cep Telefonunun Piyasada ki Satış Fiyatı

  Samsung Galaxy S3 Cep Telefonunun Piyasada ki Satış Fiyatı

  Samsung Galaxy S3 Fiyatı Samsung Galaxy S3 Değeri Sevgili melekler, hızına bir türlü yetişilmeyen cep telefonu teknolojisi kolaylıkların yanında hatalarıyla da gündeme gelebiliyor. Bir önce ki yazımıza hatalarından bahsettiğimizi Samsung Galaxy S3 fiyatı ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere.. :) Samsung yeni ürünü Galaxy S 3 ile Akıllı Telefonlar dünyasında ki Galaxy akımına bir...
 4. Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Aksesuarları

  Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Aksesuarları

  Samsung Galaxy S3 Aksesuar Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler Sevgili melekler, sizlerle en son Samsung Galaxy S3 fiyatı hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu konumuzda ise Samsung Galaxy S3 aksesuar bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.. :)
 5. Samsung galaxy s3 mini cep telefonu vodafone kampanyasında ki fiyatı

  Samsung galaxy s3 mini cep telefonu vodafone kampanyasında ki fiyatı

  Merhabalar. Samsung Galaxy s3 mini çok hoşuma gidiyor. Alam kistiyorum ama fiyatlarını merak ediyorum.Bir de vodafoneda kampanyadaymış sanırım, ne kadar bilgi var mı sitenizde ?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş