Samsung LED Backlight Teknolojisi

M

Misafir

Forum Okuru
Samsung LED Backlight Teknolojisi
Samsung LED Backlight TeknolojisiM9'da floresan arka aydınlatma yerini LED teknolojisine bırakıyor. Ödüllü "LED Backlight" teknolojisi sayesinde M9, 100.000 saat ömür ve 10.000:1 gibi inanılmaz bir kontrast oranı sonuyor

Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
iPhone numara engelleme nasıl yapılır? iPhone numara engelleme nasıl yapılır?
iPhone’da, diğer cihazlarda da olduğu gibi numara engelleme özelliği bulunuyor. Sizi rahatsız eden, mesaj ve çağrılarını görmek istemediğiniz kişileri bu rehber yardımıyla engelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. iPhone’da numara engelleme...
Meleko Destek 0
Android telefondan Auto Backup Resimleri Silme Android telefondan Auto Backup Resimleri Silme
Benimde silemediğim bu Auto Backup Resimleri ni arkadaşın sayesinde sildim.Bu yöntemle kesinlikle resimler siliniyor.. 61825 Android isletim sistemi kullanan telefonlari kullananlar picasa, google plus gibi...
Meleko Destek 0
Android Telefonu Kablolu/Kablosuz Modem Olarak Kullanmak Android Telefonu Kablolu/Kablosuz Modem Olarak Kullanmak
Android mobil işletim sistemli cep telefonunuzu kablolu (USB bağlantısı ile) veya kablosuz (Wifi veya Bluetooth ile) modem olarak kullanabilir, internet bağlantınızı birden fazla kişi/cihaz ile paylaşabilirsiniz. Telefonunuzu modem olarak...
Meleko Destek 0
Samsung Galaxy S4 Gizli Kodları Samsung Galaxy S4 Gizli Kodları
samsung s4 kodları,samsung s4 gizli kodları,samsung galaxy s4 gizli kodları,samsung galaxy s4 gizli kodlar nelerdir, 45967 *#06# Kod İle imei Numaranızı Ögrenebilirsiniz *#0*# Kod İle Tüm...
Meleko Destek 0
Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ? Samsung Galaxy s6 ne zaman çıkıyor ?
samsung galaxy s6,samsung galaxy s6 fiyatı,samsung galaxy s6 ne zaman satışa sunuacakisamsung galaxy s6 teknik özellikleri, 45963 Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6 söylentileri ortalıkta dolaşmaya başladı...
Meleko Destek 0