Samsung PS-42E7H Plazma

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Samsung PS-42E7H Plazma
18fz5.jpg


Yenilikçi tasarımı, eskiyen televizyon odası oturma grubunuzu değiştirmenize sebeb olması muhtemel olan PS-42E7H, gri ve siyah renklerinin düz ve sade görünümü ile ekrana bakarken dikkatinizi dağıtmayacak kadar uysal. Paneli taşıyan ayakların öne doğru hafif sola ve sağa açılmış hali akıllara ürün tasarlanırken Penguen renkleri, şekli ve şirinliğinden etkilenilmiş düşüncesini getiriyor.
HD'ye (yüksek tanımlılık) hazır plazma televizyonalarının sayısal dünyasında kendi yerini belirlerken, 1024X768 piksel çözünürlüğe ve 10000:1 gibi yüksek kontrast seviyesiyle sunduğu kaliteli görüntüler, bu yeri pek de kolay bırakmayacağının işaretini veriyor.
549 milyar renk sunan PS-42E7H, HDMI özelliği ile aldığı HD görüntüleri çok ileri seviyede işleyip renk farklarını algılıyor ve bu sayede çok daha canlı ve net görüntüler ortaya çıkarıyor. FilterBright teknolojisi kullanılarak parlaklığın azaltılması ile de kontrast oranı artıyor ve siyah renkli görüntüler daha canlı hale geliyor.
Görüntüde gelinen bu nokta SRS Tru Surround XT ile sunulan sesin gücü ile bütünleşerek gözlere giren renkler kulağa giren sesler ile kalp civarında buluşarak heyecan çarpıntılarına yol açıyor.
Piksellerin, insan gözünün algılayamadığı kadar düşük oranlarda devamlı şekilde yer değiştirmesi ile görüntü hareketlerinde devamlılığın sağlandığı cihaz, bu sayede plazma ekranlarda sık karşılaşılan logo ve sabit görsellerin bıraktığı iz sorununu ortadan kaldırıyor.
Analog yayınlar sırasında ekrana çok yakından bakıldığında her ne kadar (peritel)lerde az da olsa görüntü kirliliği oluşurken bu durum normal izleme mesafesinden fark edilmiyor.
Plazmanın geniş ekranında hayal gibi görüntü kalitesindeki resim değerleri ve otomotik olarak parlaklığını ayarlayan yapısıyla keyif yaşamak isteyenlere göre bir ürün.
 
Üst