gebe
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.519
  Beğenilen Mesajlar:
  1.024
  Ödül Puanları:
  113

  Samsung PS-42E7H Plazma

  Konu, 'Mp3 Çalar Tv Aksesuar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]
  Yenilikçi tasarımı, eskiyen televizyon odası oturma grubunuzu değiştirmenize sebeb olması muhtemel olan PS-42E7H, gri ve siyah renklerinin düz ve sade görünümü ile ekrana bakarken dikkatinizi dağıtmayacak kadar uysal. Paneli taşıyan ayakların öne doğru hafif sola ve sağa açılmış hali akıllara ürün tasarlanırken Penguen renkleri, şekli ve şirinliğinden etkilenilmiş düşüncesini getiriyor.
  HD'ye (yüksek tanımlılık) hazır plazma televizyonalarının sayısal dünyasında kendi yerini belirlerken, 1024X768 piksel çözünürlüğe ve 10000:1 gibi yüksek kontrast seviyesiyle sunduğu kaliteli görüntüler, bu yeri pek de kolay bırakmayacağının işaretini veriyor.
  549 milyar renk sunan PS-42E7H, HDMI özelliği ile aldığı HD görüntüleri çok ileri seviyede işleyip renk farklarını algılıyor ve bu sayede çok daha canlı ve net görüntüler ortaya çıkarıyor. FilterBright teknolojisi kullanılarak parlaklığın azaltılması ile de kontrast oranı artıyor ve siyah renkli görüntüler daha canlı hale geliyor.
  Görüntüde gelinen bu nokta SRS Tru Surround XT ile sunulan sesin gücü ile bütünleşerek gözlere giren renkler kulağa giren sesler ile kalp civarında buluşarak heyecan çarpıntılarına yol açıyor.
  Piksellerin, insan gözünün algılayamadığı kadar düşük oranlarda devamlı şekilde yer değiştirmesi ile görüntü hareketlerinde devamlılığın sağlandığı cihaz, bu sayede plazma ekranlarda sık karşılaşılan logo ve sabit görsellerin bıraktığı iz sorununu ortadan kaldırıyor.
  Analog yayınlar sırasında ekrana çok yakından bakıldığında her ne kadar (peritel)lerde az da olsa görüntü kirliliği oluşurken bu durum normal izleme mesafesinden fark edilmiyor.
  Plazmanın geniş ekranında hayal gibi görüntü kalitesindeki resim değerleri ve otomotik olarak parlaklığını ayarlayan yapısıyla keyif yaşamak isteyenlere göre bir ürün.

   
Samsung PS-42E7H Plazma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Pulmoner darlık PS çocukta

  Pulmoner darlık PS çocukta

  PULMONER DARLIK (PS) Kalbin sağ tarafından çıkan, akciğere giden ana damardaki veya bu damarın kapağındaki darlıktır (Şekil 4). Kalbin sağ karıncığı dar olan damardan veya kapaktan akciğere kan gönderebilmek için daha fazla çalışmak zorunda kalır. Darlık hafif, orta ve ağır derecede olabilir. Hastanın yakınmaları, bulguları, tedavi gerekip gerekmediği ve tedavi şekli tamamen darlığın...
 2. Plazma üniteler

  Plazma üniteler

  plazma ünitesi modelleri yaşam ünitesi modelleri plazma üniteleri üniteleri Evlerde yaşama yerleri için düşünülen yeni ürünlere göz atarsanız, o ufak siyah kutu için hazırlanmış birsürü işlevsel ünite gözünüze çarpar ‘Eve dönüş’ hedefiyle beraber baştacı edilen televizyonlar, uzun vakittir bulundukları mekanı yöneten bir güç bulunduruyorlar Salonda ilk onlar yerini alıyor, sonra öbür...
 3. LG 42PC1RR plazma TV

  LG 42PC1RR plazma TV

  plazma ayakları plazma tv ayakları LG 42PC1RR plazma TV, zaman makinesi gibi çalışan büyük ekran televizyonlar ailesine katılan son ürünlerden biri. DVR (dijital video kayıt) kayıt özelliğine sahip olan ürünün, zaman makinesi sınıfında değerlendirilmesinin sebebi hem analog hem de dijital yayınları, tümleşik 80 GB sabit diskine yazarak istenen zamanda seyir imkanı tanıması. 20 saat HD veya...
 4. Türk işi plazma Tv:)

  Türk işi plazma Tv:)

  Türk işi plazma Tv:deli: buda arkadan görünüşü
 5. plazmadaki çizikler  :(

  plazmadaki çizikler :(

  arkadaşlar yeni aldığımız plazma tvnin tozunu alırken kenarlarını çizdim. ama çizikler ekranda değil. ekranın kenarındaki siyah parlak kısımda ve tv nin ayağında. hiç bi yerde bi çözüm bulamadım nolur çok acil yardım istiyorum. çok bozuldu moralim yaa.... :((

Sayfayı Paylaş