Sanalda ki sır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hiç bilmem ki sıra kimin!

hiç bilmem ki sıra kimin!

Hiç bilmem ki sıra kimin aramızda gezer ölüm Halkı bostan edinmiştir dilediğin üzer ölüm Kiminin belini büker kiminin mülkünü yıkar Kiminin dişini söker var gücüyle ezer ölüm Kiminin alır kardeşin bakmaz döker gözü yaşın Hiç onarmaz bağrı başın hayır işten bezer ölüm Yiğit kişi kocayınca koymaz kendiyi bilince Birini koyup gelince gözlerini süzer ölüm Elbette severiz yâri ibadet et Hakka...
  2. SAnal alem...

SAnal alem...

Cam parçasının ardındaki Dünya
  3. Sanal Hırsızlar

Sanal Hırsızlar

xkişi: Kardeş o yazıyı ben senden önce yayınlamıştım! Sanal Hırsız: Git len işine o yazıyı ben yazdım! xkişi: İyi de ben o yazıyı lombaktan alıntı yapmıştım! Sanal Hırsız: Hadi bea zıçtık! xkişi: Kardeş bizim bi mizah dergimiz var.Orda yazmak ister misin ? Sanal Hırsız: valla mı abi.Çok isterim. Abi dergide kopyala yapıştır oluyor değil mi? xkişi: Anlamadım ne dedin? Sanal Hırsız: ee şeyyy...
  4. Firuze'nin Dövmesinde ki Sır Çözüldü !

Firuze'nin Dövmesinde ki Sır Çözüldü !

Bu konu; firuzenin dövmesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçen hafta ki bölümde Firuze'nin dövmesinde ki sır tam olarak çözülmemiş ama bir dokunulmazlık olarak tahmin edilmişti. Bu hafta az önce yayınlanan bölümde Firuzenin ensesinde ki sır nihayet çözüldü. İşte Firuzenin dövmesinin sırrı :D:D Efendim, Firuze 'nin ensesinde ki dövme sadece Safevi Hanedanlığı...

Sayfayı Paylaş