sanattan hayvan olurmu demeyin hemide çok zarif neyim olmuş:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nE aLaKa demeyİn İşte Çok ALaka**

nE aLaKa demeyİn İşte Çok ALaka**

Çay'ı çok sevdiğimi söyleyince, yasli bir teyze anlattı geçenlerde, bak diye basladi söze ... Çayın alt demliği evdeki kaynanadır; devamlı kaynar durur.. Üst demlik evdeki gelindir; alt demlik kaynadikça o olgunlaşır, demlenir... Gelinin kocası ise bardaktir; biraz kaynana doldurur onu biraz da gelin... Çocuklar çayın sekeridir; tat verir... Görümce ise çay...
  2. Asla Çok Geç Demeyin!!Çok geç olsa da !

Asla Çok Geç Demeyin!!Çok geç olsa da !

Bazı şeylere hep geç kaldığımız düşünürüz.Örneğin sınava bir gece kalmıştır ve biz bir gece çalışsak ne olur bişey değişmez diye çalışmamayı tercih ederiz. Ya da hani yaşlılar vardır ya hep bu sözü söylerler"Bizden geçti".Bunu bazen yaşlı denecek kadar yaşı olmayanlardan bile duyarız.Acaba bu "Bizden geçti"sözü ne amaçla söylenmiştir.Bir işi yapmaya erindiğimiz için mi...
  3. Balığında paylaçosu olurmu demeyin... oluyomuş :)

Balığında paylaçosu olurmu demeyin... oluyomuş :)

palyaço balığı Çok dikkatimi çekti dün bir belgesel izledim ve sizlerle paylaşmak istedim..nekadar fazla deişik tür ve özellikleri varmış ya şaştım kaldım hem belirli içgüdüleri var hemde erkek doğuyu dişiye dönüşüyo şaştım kaldım hiç bir canlının cesaret edemediği bir zehirli resiflerde yaşıyor.. En belirgin özelliği ise tehlike esnasında birbirleriyle kentlenip karşısındaki tehdide karşı...

Sayfayı Paylaş