1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sandık Yerinizi Öğrenin!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sandık bilgisi sorgulama, nerde oy kullanacağım, sandık yerim, bilgilerim, 12 haziran 2011 seçimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Bildiğiniz gibi 12 Haziran pazar günü sandık başına gideceğiz.Eğer daha oy kullancağınız yeri öğrenmediyseniz aşağıda ki linkten oy kullanacağınız yeri öğrenebilirsiniz.

Şimdiden memlekete hayırlı,uğurlu olsun..:D:D

BURADAN...

Sandık Yerinizi Öğrenin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüketici enflasyonu yerinde saydı

Tüketici enflasyonu yerinde saydı

Tüketici enflasyonu yerinde saydı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), ağustos ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Buna göre Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) geçtiğimiz ay yüzde 0.02 artarken, Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) yüzde 0.85 arttı. TÜFE'deki artış piyasa beklentilerini yansıtırken, ÜFE'deki artış ise beklentilerin üzerinde oldu. Yıllık TÜFE yüzde 7.39 artarken, ÜFE ise yüzde 3.72...
  2. Öğrendim

Öğrendim

Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret edebildiklerini...
  3. hamileliğimi yeni öğrendim ne yersem bebeğime yarar tutunmasını sağlar

hamileliğimi yeni öğrendim ne yersem bebeğime yarar tutunmasını sağlar

ben henüz 4 haftalık hamileyim yeni öğrendim ne yersem yada içersem bebeğimin tutunmasına yardımcı olurum sağlıkla büyümesini sağlamış olurum yardım deneyimli anneler
  4. Oyumu nerede kullanacağım Sandık Sorgulama Oy kullanılacak yeri öğrenme

Oyumu nerede kullanacağım Sandık Sorgulama Oy kullanılacak yeri öğrenme

2014 Nerede oy Kullanacağım NEREDE OY KULLANACAM , Sandık sorgulama sistemi SANDIK SORGULAMA 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimde Oyumu nerede kullanacağım, oyumu hangi sandıktan ve hangi adresten atacağım gibi sorularınıza cevar veriyoruz. Siteniz HABER.SGK.NET adresindeki bu konu ile sizlere tam olarak oyunuzu nereden nasıl kullanacağınız hususunda gerekli olan sorgulamayı...
  5. Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Arkadaşlarım saçlarım çok ama çok iyi sürekli bakım yapıyorum ve ortalama 70 cm uzunluğundalar. Maddi olarak bu aralar ne oldu ise eşim çok ama çok sıkıştı artık ev kirasını bile ödeyemeyecek duruma geldik iki tanede çocuğum var ben en azından saçımı satayım diyorum. Eşime daha söylemedim saçlarımı çok sever ve izin vermez ama ne bilim saçlarımı istanbulda satacağım bir yer var mı acaba saçımı...

Sayfayı Paylaş