1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Şarap tutkunlarına

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Şarap tutkunlarına [​IMG] Şarap tutkunlarına fransız bir şarap uzmanı: İntema Daıly’den l’esprıt et le vın. Birbirinden seçkin markaların tasarım mutfak aksesuarlarını tüketicileri ile buluşturan İntema Daily, Fransa’nın şarap aksesuarları konusundaki en seçkin ve uzman markalarından biri olan L’esprit et Le Vin markasını, şarap severlerin beğenisine sunuyor.
  200’ü aşkın ürün portföyüyle, 100’den fazla ülkeye ihracat yapan marka; “ şarap içiminin 5 altın kuralı” ile kaliteli şarap içiminin temel adımları ve bu adımlarda kullanılan ürünler konusunda gerçek bir uzman.

  Türkiye’de sadece İntema Daily Kanyon Mağazası ve Nişantaşı İntema Mağazası’nda satılan L’esprit et Le Vin markası ürünleri, Fransa’da kendi adını taşıyan özel butiklerde ve Le Printemps, Les Galeries Lafayettes gibi seçkin mağazalarda, İngiltere’de Selfridges, Fortnum gibi prestijli perakende mağazalarında satılıyor.

  Ürün gamında şarap meraklısı amatörlerden, profesyonel şarap degüstatörlerine hitap eden spesifik ürünlere kadar çok zengin çeşit barındıran markanın portföyünde örneğin 26 değişik çeşit karaf bulunuyor. Tüm bu ürünler teknik ve estetik açıdan mükemmelliğe ulaşmaları için titiz bir üretim aşamasından ve çeşitli kalite kontrol süreçlerinden geçiyor.

   
Şarap tutkunlarına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ayakkabı tutkunlarına

  ayakkabı tutkunlarına

  Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi sevenlerin yanında artık gençler de sivri burun...
 2. converse tutkunlarına

  converse tutkunlarına

  converse tutkunları buraya alalım sizi..renk renk çeşit çeşit converseler burda.isterseniz bir gözatın:):)
 3. Mor tutkunlarına

  Mor tutkunlarına

  mürdüm rengi yatak odası mürdüm rengi mobilya mutfak Mor rengi sevenler bu mutfaklar sanki sizler için üretilmiş.Ne kadar da güzel görünüyorlar değil mi...
 4. pembe tutkunlarına

  pembe tutkunlarına

  pembe genelde çıtı pıtı kızlarımız tercihidir ben severim pembeyi...hele bazılarına öyle bi yakışır ki sanki pamuk prenses oluverir...lafı uzatmayayım daha fazla buyrun...son yorum sizlerin..
 5. parfüm tutkunları !!!!

  parfüm tutkunları !!!!

  Parfüm sevmeyen kadın olur mu ? Parfüm sevmemek bana göre kadınca bir his değil. Kadınlar mis kokuludur. Özellikle kadınların saçları ve tenleri güzel kokuludur. Parfüm tutkusu anlaşılmaz yaşanır diyelim.:) Parfüm başkasında güzel koktuğu için alınmaz. Parfüm tene uyduğu için alınmalıdır. Parfüm alırken en az 1 gün test edilmeli ve eğer tene uygunsa alınmalıdır. Kalitesiz parfüm çok geçicidir....

Sayfayı Paylaş