1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Şarap tutkunlarına

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Şarap tutkunlarına < Konu Resmi..>
  Şarap tutkunlarına fransız bir şarap uzmanı: İntema Daıly’den l’esprıt et le vın. Birbirinden seçkin markaların tasarım mutfak aksesuarlarını tüketicileri ile buluşturan İntema Daily, Fransa’nın şarap aksesuarları konusundaki en seçkin ve uzman markalarından biri olan L’esprit et Le Vin markasını, şarap severlerin beğenisine sunuyor.

  200’ü aşkın ürün portföyüyle, 100’den fazla ülkeye ihracat yapan marka; “ şarap içiminin 5 altın kuralı” ile kaliteli şarap içiminin temel adımları ve bu adımlarda kullanılan ürünler konusunda gerçek bir uzman.

  Türkiye’de sadece İntema Daily Kanyon Mağazası ve Nişantaşı İntema Mağazası’nda satılan L’esprit et Le Vin markası ürünleri, Fransa’da kendi adını taşıyan özel butiklerde ve Le Printemps, Les Galeries Lafayettes gibi seçkin mağazalarda, İngiltere’de Selfridges, Fortnum gibi prestijli perakende mağazalarında satılıyor.

  Ürün gamında şarap meraklısı amatörlerden, profesyonel şarap degüstatörlerine hitap eden spesifik ürünlere kadar çok zengin çeşit barındıran markanın portföyünde örneğin 26 değişik çeşit karaf bulunuyor. Tüm bu ürünler teknik ve estetik açıdan mükemmelliğe ulaşmaları için titiz bir üretim aşamasından ve çeşitli kalite kontrol süreçlerinden geçiyor.


   
Şarap tutkunlarına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. şarabın yıllanması

  şarabın yıllanması

  Şarabın Yıllanması Dünyanın çeşitli yerlerinde yetiştirilen üzümlerin renkleri de çok çeşitlidir. Şarap yapımında kullanılan üzümlerin renkleri iki ana gurupta toplanır. San ile yeşil arasında rengi olanlara 'beyaz üzüm', kırmızı ile mavimsi siyah renk arasında olanlara 'siyah üzüm' denilir. Kırmızı şaraplar siyah üzümden yapılırken, beyaz şarapların da sadece beyaz üzümlerden yapıldığı...
 2. Şarap Mahzeni

  Şarap Mahzeni

  şarap mahzenleri şarap mahzeni 212 326 46 46 Faks : 212 259 66 87 Yer : Beşiktaş Adres : Çırağan Palace Hotel Kempinski, Çırağan Cad. No:32 Beşiktaş İstanbul Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : ciragan palace kempinski Çırağan Palace Kempinski Hotel İstanbul bünyesinde hizmet veren "Şarap Mahzeni", her gün...
 3. converse tutkunlarına

  converse tutkunlarına

  converse tutkunları buraya alalım sizi..renk renk çeşit çeşit converseler burda.isterseniz bir gözatın:):)
 4. pembe tutkunlarına

  pembe tutkunlarına

  pembe genelde çıtı pıtı kızlarımız tercihidir ben severim pembeyi...hele bazılarına öyle bi yakışır ki sanki pamuk prenses oluverir...lafı uzatmayayım daha fazla buyrun...son yorum sizlerin..
 5. Şarap tutucular

  Şarap tutucular

  Dekoratif şaraf tutucu modelleri Şaraplık modelleri eğer alkol alıyorsanız romantik anlar için şaraplı bir sofra kurmak isteyebilirsiniz. bu dekoratif şarap tutucular şık sofranıza dahada şıklık katacak. Gümüş yapısı ile sofranızas ışıltı verecekler.

Sayfayı Paylaş