1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

sarar....

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

en çok tutulan markalardan biri olan sarar yine yapmış yapacağını...bence harikalar...

sarar.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Sarardım Ben Sarardım

Hüseyin Turan - Sarardım Ben Sarardım

Sarardım ben sarardım Sarardım ben sarardım Senin için sarardım Baş yastıkta göz yolda Her geçene sorardım Al dağlar yeşil dağlar Gurbette yarim ağlar Açtım'ola şu Sivas'ın gülü yaprağı Çekti de bizi bu yerlerin suyu toprağı Kayalardan kayarım Bulamadım ayarım Ben bu dertten ölürsem Kaderime sayarım
  2. Sararmış Resim...

Sararmış Resim...

Çaresiz bir şekilde yatarak ölümü bekleyen bir kadın. Boş, izbe, kömürlükten bozma bir oda. Eşya yok denecek kadar az. Camları kapatan yırtılmış bir perde, kırık dökük olan masanın üzerindeki karton kutuda birkaç tabak, yine birkaç kaşık, çatal, iki tencere bir tava, yerde bir ufak tüp. Mutfak eşyası bundan ibaret. Duvarda çerçeveli, siyah beyaz, kenarları sararmış eski bir resim.Belli ki...
  3. Sarar 2011 Sonbahar Koleksiyonu

Sarar 2011 Sonbahar Koleksiyonu

sarar 2011 koleksiyonu 2012 koleksiyonu 2012 kış modelleri hakkında aradığınız herşey için Meleklermekani.com. Şık çizgisinden hiçbir sezon taviz vermeyen "SARAR" bu sezonda yine harika! Kürklerin ve deri eldivenlerin öne çıktığı bu harika koleksiyonda; siyah,petrol mavisi, gri ve karamel tonları hakim. Kürk oldukça hoş görünüyor... Davete giderken incecik narin bir elbise modeli...
  4. Sarardı

Sarardı

Bir tane bambumun yarısı sarardı acaba ne yapmalıyım?
  5. Sarar Eşarp Koleksiyonu

Sarar Eşarp Koleksiyonu

Sarar Eşarp Koleksiyonu modellerini paylaşırmısınız acaba bu yaz sarar eşarplar ne modellerde merak ettim de

Sayfayı Paylaş