Sarı saçlı gelinler için harika gelin başı modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sarı saçlı gelinler için harika gelin başı modelleri
Evlenecek gelin adayları için kusursuz bir gelin olma arzusu son derece doğal bir duygudur.. Bazen aylar öncesinden detaylı bir araştırma içine giren gelin adayları tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmak için her bir ayrıntıyı incelikle düşünür ve ona göre karar verir... Gelinlik modeli seçiminden sonra gelin adaylarının en kararsız olduğu detaylardan biri de gelin saçı modelidir..

Gelin saçı modelleri, gelin adaylarının saç rengine, uzunluğuna, düğünün konseptine göre farklılık gösterecektir.. Saç uzunlugu dedim ama günümüz de kısa gelin saçı modelleri de oldukça modern örnekler sergilemekle birlikte yine kısa saçlı gelin adayları için kaynak saçlarla uzatılan gelin saçları uygulanabilmektedir.

Sizler için bu konumuz da sarı saçlı gelin adayları için en güzel ve modern gelin başı saç örneklerini paylaşıyoruz..

çiçekli gelin saçı.jpg


Eğer düğününüz bir kır düğünü konseptinde ise o zaman sarı saçlarınıza ister yapma ister canlı çiçekler olsun saç aksesuarı olarak çok yakışacak ve konsepte uygun olacaktır. Kır düğünü için çok abartılı bir saç modeli tercih etmenizi önermiyoruz. Bunun yerine dağınık topuz, açık gelin saçı modelleri, örgülü gelin saçı modelleri gayet uygun olacaktır.

gelin başı modelleri.jpg
gelin başı örnekleri.jpg
gelin saçı.jpg
modern gelin başı.jpg
sarı gelin saçı modelleri.jpg
sarışın gelin saçı.jpg


Saçlarınıza tercih edeceğiniz gelin başı aksesuarları zaten oldukça dikkat çekici bir renk olan sarı saçlarınıza daha havalı bir görüntü katacaktır. Son yıllar da örgülü gelin başı saç modellerinin de oldukça trend olduğunu söylemeden geçmek istemiyoruz. Sarı saçlar da örgü modelleri daha belirgin oluyor ve bunun yanın da maşalı saçlarda bukleler de daha belirgin ve havalı duruyor.

Sarı saçlı gelin başı modellerini sizler için paylaştık..
 
Üst