Sarıkamış Toprak Hotel / 5 Yıldızlı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sarıkamış Toprak Hotel / 5 Yıldızlı
Özellikler: Direkt Telefon, Telefon, Özel Banyo, Uydu TV, < Konu Resmi..>
Klima, Minibar, Voice Mail, Kasa, Saç Kurutma Makinası, Balkon

Oda ve Yatak: 300 Yatak, 145 Oda, 14 Suit Yeme - İçme: 3 Bar, 3 Restoran, Kapalı
Kapasite: 800, Kahvaltı Salonu Kapasitesi: 500, Pastane, Kafeterya, Snack Bar
Fasilite ve Servisler: Güzellik Salonu, Masaj, Resepsiyonda Emanet kasası, Çamaşır ve Ütü Servisi, Kuru Temizleme, Doktor, Baby Sitting, Sağlık Kabini, Kuaför, Jenaratör, Market, Sauna, Otopark, Kullanılır Bahçe
Aktivite ve Sporlar: Jimnastik Salonu, Fitness, Squash, Tenis, Bilardo, Bowling, Kayak, Binicilik, Voleybol, Basketbol, Avcılık, Jogging, Bisiklet, Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuklar için yüzme havuzu, Hamam, Sauna, Jakuzzi, Çocuklar İçin Oyun Alanı, TV Salonu, Gece Klübü, Disko
Toplantı , 3 Konferans Salonu (toplam kap. 600), Tam Donanımlı(Ücretsiz)
Yakındaki Aktiviteler: Avcılık

Ulaşım Havaalanı: 30 minutes (Kars Havaalanı)kaynak.ezberim

sarıkamış harekatı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
sarıkamışla ilgili şiirler yazar mısınız sarıkamışla ilgili şiirler yazar mısınız
Melekler merhaba.Şu sıralar Sarıkamış şehitleri çok gündemde, yürüyüşler yapılıyor, anma törenleri yapılıyor. Ben de sizde eğer varsa Sarıkamış şehitleriyle ilgili şiirler istiyorum..
Soru-Cevap 1
Sarıkamış şehitleri hikayesi nedir ? Sarıkamış şehitleri hikayesi nedir ?
Melekler, merhaba hepinize. Sarıkamış şehitleri konusu epeydir gündemde. Onların anısına yürüyüşler düzenleniyor, şiirler yazılıyor. Askerlerimizin toplu halde şehadetleri sözkonusu ama tam hikayeyi buradan paylaşırmısınız lütfen...
Soru-Cevap 1
Sarıkamış Şehitleri Anıldı Sarıkamış Şehitleri Anıldı
Kars`ın Sarıkamış ilçesine bağlı Şehitler Mahallesi`ndeki Yukarısarıkamış Şehitliği`nde düzenlenen törene Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, TBMM Başkanvekili Nevzat Pakdil, 9. Kolordu Komutanı Korgeneral Tevfik Özkılıç...
Güncel Haberler 0
sarıkamış harekatına karşı rus general nikolski'nin notları sarıkamış harekatına karşı rus general nikolski'nin notları
General Nikolski, notlarını günü gününe tutmuş, tarafsız bir görüşle Türklerin kahramanlıklarını övmüştür. Bu hatırattan bazı bölümleri, aşağıya alıyorum. TÜRKLER'iN İRADESİ VE DAYANMA GÜCÜ Türkler savaşta büyük...
Cumhuriyet Tarihi 0
sarıkamış harekatı sarıkamış harekatı
Birinci Dünya Savaşında felâketle neticelenen askerî harekât. Osmanlı Devleti harbe; 1878’den beri Rus işgalinde bulunan Kars, Sarıkamış, Ardahan gibi doğu illerimizi geri almak, Doğu Avrupa’da Ruslarla harp hâlinde olan...
Cumhuriyet Tarihi 0