1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Sarışının dönüşü

  Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  linet saç modeli Özellikle ülkemizde çoğu erkeğin gözdesi olan sarışınlar bu yaz kendilerini ayrıcalıklı hissedemeyecekler çünkü bu sezonun saç modası sarışınlığı geri getiriyor.
  Sonbahar ve kış sezonunda koyu rengi tercih eden kadınların yazın gelmesiyle birlikte açık renklere döndüğünü belirten kuaför Metin Bahçecik, saç rengini değiştirme işlemlerinde her müşteriye farklı uygulamalar yapılması gerektiğini söylüyor. Bahçecik’e göre özellikle bu sezon tercih edilen röfle işlemlerinde başın ve saçın şekline göre hareket etmek ve bölgesel uygulamalar yapmak gerekiyor: “Sarışın olmak, saçın her yerini sarıya boyamak değildir, hangi bölgeye ne ton yakışıyorsa o şekilde işlem yapılmalıdır.”
  Sarışın olmak isteyenlere…
  Bu yaz sarışınlar tahtlarını geri alıyor. L’Oreal Professionnel’ın yeni Platinium serisi de bu yazın modasına uymak isteyenlere çözüm sunuyor. Bu serinin ürünleri ile boyadıktan sonra saçınızın doğallığını ve yumuşaklığını da koruduğunu göreceksiniz.
  Karamel ve bal renkleri de revaçta
  Bu sezon tütün, karamel ve bal renkleri ve tonları da revaçta. Essential Kuaför’den İlhami Arslan balyaj ve röflenin de eskisi kadar rağbet gördüğünü söylüyor. Saçlarda açık tonlar kadar göze çarpan başka bir özellik de upuzun olmaları. Türkiye’nin ünlü kuaförlerinden Erdem Kıramer ise bu yaz en azından omuz boyunda saçların moda olduğunu söylüyor. Metin Bahçecik de modeller konusunda bilgi verirken katların ve kaküllerin saça canlı bir görünüm kazandırdığını anlatıyor.
  Düz saçlarla sık sık karşılaşacak olsak da permalı ve dalgalı saçlara da hayır denmiyor. Ama özellikle örgülü saçlar çok moda.
  Isırgan otu, üzüm ve kayısı saçın ilaçları
  Yaz sezonu beraberinde sadece yeni saç modellerini değil, denizden, kumdan ve güneşten yıpranan saçları da getiriyor. Denize girmeden önce ve denizden çıktıktan sonra saçın duru suyla yıkanmasını öneren Arslan, su içmenin çok faydalı olduğunun altını çiziyor. Tatil öncesi ve sonrası saçlara profesyonel bakım uygulanması gerektiğini vurgulayan Metin Bahçecik, evde uygulanan badem yağı, limon, yumurta sarısı kürlerinin saça zararlı olduğunu söylüyor. Bahçecik kadınlara bu tür bakımların yerine saç kremi kullanmalarını öneriyor.
   
Sarışının dönüşü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sarışınların özeti...

  Sarışınların özeti...

  Sarışın lar neden "11" rakamini yazamaz? - Hangi 1'i önce yazmasi gerektigini bilmedigi için. Bir sarışın a kazalarin %90'inin evde oldugunu söylerseniz ne yapar? - Tasinir. Sarışın bir pizza ismarlar. Pizzaci sorar: "6 parçayami böleyim, 8 parçaya mi?" Sarışın : - "6'ya böl sekiz parçayi bitiremem". Iki sarışın , anahtarlari içeride unuttuklari için bir...
 2. Gülşen - Sarışınım

  Gülşen - Sarışınım

  Bir eda bir çalım aldın başını gittin Ne kadar masum bir şeyi terkettin Avunurken olur olmaz aşklarla Seni hem sevdim, hem senden nefret ettim Ne sen unuttun, ne ben unuttum Aldatma kendini gel Yanıyor içim eriyor içim Eskisindende beter Gel gel sarışınım gel Gel sana aşığım gel Gel gel gün ışığım gel Gel çok karışığım gel Bir ateş ki alev alev yanar içimde Saçının kokusu kaldı ellerimde...
 3. DaireLErinN dÖNÜşü

  DaireLErinN dÖNÜşü

  Eğer bu sayfada bir şeyler dönüyorsa-hemen evinize gidin. Paydos saati gelmiş. ( İyice bir bakın bakalım.. Aslında dönen bir şey yok :D:D
 4. Sarışın avatarları

  Sarışın avatarları

  sarışın avatarları sarışın avatarlar Harika Sarışın avatarları karşınızda melişlerim.:)

Sayfayı Paylaş