1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  Sarp Leventoğlu Rol Arkadaşı Nil (Rüzgar) Erkoçlar İle İlgili Neler Söyledi?

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; Sarp Leventoğlu Rol Arkadaşı Nil (Rüzgar) Erkoçlar İle İlgili Neler Söyledi haberi hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde magazin dünyasına Nil Erkoçlar ile ilgili bomba bir haber düşmüş ve doğruluğu bir süre anlaşılamamaıştı ki işin aslı kendi açıklamasıyla aydınlanmıştı. Nil Erkoçlar cinsiyet değiştirerek erkek olmuştu. Bu olayın ardından "Emret Komutanım" dizisinde rol arkadaşı olan Sarp Leventoğlu bazı açıklamalar yaptı..


  < Konu Resmi..>  Kanaltürk'te yayınlanan "2.Sayfa" programına bugün konuk olan Sarp Levendoğlu, "Emret Komutanım" dizisinde birlikte rol aldığı arkadaşı Nil Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirmesiyle ilgili konuştu.

  Yeni bölümleriyle bugünden itibaren yeniden ekrana gelecek olan "Emret Komutanım" dizisinin yönetmen koltuğunda oturan Levendoğlu söz eski rol arkadaşı Nil Erkoçlar'ın üç hafta önce cinsiyet değiştirerek erkek olmasını ve Rüzgar adını almasını şu sözlerle yorumladı: “Biz çok yakın arkadaşız, bu duruma şaşırmadım. Biliyordum zaten, sonuçta o bunu tercih etmiş, o öyle mutlu. Önemli olan onun mutlu olması.”


  < Konu Resmi..>   
Sarp Leventoğlu Rol Arkadaşı Nil (Rüzgar) Erkoçlar İle İlgili Neler Söyledi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. nil erkoçlar hangi dizilerde rol adlı

  nil erkoçlar hangi dizilerde rol adlı

  Nil Erkoçlara erkek olmuş deniyor.Adını da Rüzgar olarak değiştirmiş :S Acaba bu şahıs hangi dizilerde rol aldı, ben pek hatırlamıyorum..
 2. Rüzgar Erkoçlar filmdemi oynayacakmış?

  Rüzgar Erkoçlar filmdemi oynayacakmış?

  İlk duyduğumda şoklara girdim doğrusu.Çünkü Nil iken gayet güzel bir kızdı.Şimdi Rüzgar diyeceğiz tabi :S Rüzgar filmde oynayacakmış yakında diye duydum doğru mu?
 3. Rüzgar (Nil) Erkoçlar İlk Kez Böyle Görüntülendi

  Rüzgar (Nil) Erkoçlar İlk Kez Böyle Görüntülendi

  Nil Erkoçlar İlk Kez GörüntülendiBu sırada Erkoçlar'ın verdiği ilk röportajı da organize ettiği bilinen cast direktörü Harika Uygur, Milliyet muhabirinin üzerine saldırdı ve "Rüzgar'ı rahat bırakın" diyerek sokak ortasında bağırdı. Cast direktörünün hızla kaçırdığı Rüzgar Erkoçlar, kafasına kapüşonunu geçirip uzaklaştı...
 4. Rüzgar Erkoçlar Ekranlara Dönüyor!

  Rüzgar Erkoçlar Ekranlara Dönüyor!

  rüzgar erkoçlar, rüzgar erkoçlar haberleri, rüzgar erkoçlar yeni dizisi Sevgili melekler, geçtiğimiz yıl cinsiyet değiştirerek erkek olan oyuncu Rüzgar Erkoçlar ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ameliyat sonrası uzun süre iş bulamayan bir ara fırında bile çalışan Erkoçlar, sakallı fotoğraflarıyla oyunculuk ajanslarına başvurdu. Genç oyuncu, yakında ilk kez erkek olarak ekranlara gelmeye...
 5. Rüzgar Erkoçlar Dayak Yedi!

  Rüzgar Erkoçlar Dayak Yedi!

  rüzgar erkoçlar, rüzgar erkoçlar dayak, rüzgar erkoçlar son hali Sevgili melekler, geçen sene cinsiyet değiştirerek erkek olan ve magazin basınını aylarca meşgul eden RüzgarErkoçlar isyan etti. Cihangir'de görüntülenen Erkoçlar zor günler geçirmeye devam ettiğini ve daha o sabag sokakta dayak yediğini gazetecilere anlattı. Resminin çekilmesini istemeyn Erkoçlar bakın neler söylemiş......

Sayfayı Paylaş