1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sarp Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sarp resimleri sarp turanlıgil turanligil bozkurt resimleri bozkurt biyografi [​IMG]

Sarp Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarp - Sevgilim

Sarp - Sevgilim

Sevgilim Kaç kez çıktın bilmem karşıma Kaç kez boşaldı gökyüzü Kaç kez parladı yıldızlarla Çok geçmiş zaman olmuş Hatırlaman boşa Seni gördüğümde Son kez öptüğümde Seni gömdüm içime… Görmediğim sevgilim o güzellini Hep olacak sandım ne yapsam diyim ellerini Görmediğim sevgilim o güzellini Hani hiç kaybetmezdin yüreğini sevgilim Aşkın karanlık tuzakları Sebepsiz kıskançlık oyunları...
  2. Sarp levendoğlu

Sarp levendoğlu

sarp levendoğlu sarp levendoğlu resmi web sitesi
  3. Sarp Levendoğlu resimleri

Sarp Levendoğlu resimleri

sarp leventoğlu resimleri sarp levendoğlu resimleri leventoğlu levendoğlunun levendoğlu fotoğrafları kendisi Mustafa Altıoklar'ın yeğeni oluyor.ama kısa zamanda kendisini ekran karşısındaki izleyiciye kanıtladı bana göre .ben dahil:Dbirçok hayranı var bu müthiş yakışıklının:D:D:D
  4. Sarp Biyografisi

Sarp Biyografisi

1977'de Ankara'da doğan Sarp, çocukluk ve gençlik yıllarını Denizli'de geçirdi. Müzikle çok küçük yaşta evdeki Elvis Presley, Deep Purple plaklarını dinleyerek tanışan Sarp, daha sonra The Doors'u keşfettiğinde müziğin hayatının en önemli parçası olacağını fark etti. Ortaokul yıllarında bir arkadaşının çalmayı öğrettiği gitarını bir daha elinden bırakmadı ve kendi kendine gitar...
  5. İçerde dizisi Sarp (Çağatay Ulusoy) resimleri

İçerde dizisi Sarp (Çağatay Ulusoy) resimleri

Show tv ekranlarının yepyeni dizisi "İçerde" oyuncuları ve konusu ile ekran başında ki izleyici tarafından tam not aldı. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Çağatay Ulusoy dizi de Sarp karakterini canlandırıyor. Dizi yeni olmasına rağmen büyük yankı uyandırdı. Çağatay Ulusoy hayranlarını da oldukça sevindiren dizi de Sarp, mezuniyetine bir hafta kala polis akademisinden atılan...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş