1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

şaşırtan açıklama!.. Hangi ünlü oyuncu cıa’den ajanlık teklifi aldığını söyledi

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>
    P { margin: 0px; } Amerika’da Siyasal Bilimler üzerine eğitim gören Çocuklar Duymasın’ın Mary’si Demet Tuncer, “Aslında çok severek okudum.

Biri Kıbrıs diğeri terörizm üzerine iki tez hazırladım. Özellikle istihbarat çok sevdiğim bir alandı. Hatta Türkiye’ye ilk geldiğimde, gazetelerde filan "CIA’den teklif aldı" gibi haberler çıkmıştı. Evet, bunların hepsi gerçek ama tabii ki kabul etmedim.” Dedi…

şaşırtan açıklama!.. Hangi ünlü oyuncu cıa’den ajanlık teklifi aldığını söyledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyuncu Meltem Cumbul, hangi ünlü yönetmenle birlikte ?!!

Oyuncu Meltem Cumbul, hangi ünlü yönetmenle birlikte ?!!

meltem cumbul lost Oyuncu Meltem Cumbul, hangi ünlü yönetmenle birlikte ?!! Oyuncu Meltem Cumbul, geçtiğimiz yıl Amerika`ya gittiğinden beri ünlü TV dizisi `Lost`un 25 yaşındaki oyuncusu Marc Senter`la aşk yaşadığını söylemişti. Meltem`in genç aşkıyla evlilik planları yaptığı konuşuluyordu. Ancak, güzel...
  2. ünlülerin ilginç evlenme teklifleri!

ünlülerin ilginç evlenme teklifleri!

ilginc evlenme teklifleri ilginç evlilik teklifleri ünlülerin evlenme ünlülerin evlilik yüzükleri Ünlü sanatçıların her şeyi olduğu gibi evlilik teklifleri de farklı... OK dergisi son sayısında ünlülerin evlenme tekliflerini haber yaptı. İşte ünlülerin ilginç evlenme tekliflerinden dört örnek. Kesekáğıdında yüzük Usta yönetmen Guy Ritchie, Madonna’nın 42. doğum gününde, ünlü...
  3. Nurseli İdiz, şaşırtan açıklama Bülent Ersoy'a aşığım dedi

Nurseli İdiz, şaşırtan açıklama Bülent Ersoy'a aşığım dedi

Bu sabah "Orada Neler Oluyor" programına konuk olan oyuncu Nurseli İdiz, şaşırtan açıklamalar yaptı. İlk genç kızlık döneminde Bülent Ersoy' a büyük hayranlık duyduğunu söyleyen Nurseli İdiz " Bülent o yıllarda çok yakışıklıydı. Genç ve pırıl pırıl bir yüzü vardı. Ona aşıktım. Konserlerinde komalara girer sürekli ağlardım. Hatta bir keresinde memur babamı zorla gazinoya...
  4. ünlü oyuncuya hapis istemi:(

ünlü oyuncuya hapis istemi:(

Ünlü televizyoncuya 7 yıl hapis istemi aaaa hayat bu ne getireceği belli olmuyor görüyomusunuz Melekler.. Atv'de yayınlanan 'Tatlı Sert' programının sunucusu Müge Anlı için, 7 yıl hapis istendi. Doğalgaz zehirlenmesinden ölen Bünyamin Maraşlı'nın eşi Hande Maraşlı kendisini kocasının ölümünden sorumlu tuttuğunu iddia ettiği Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı'dan şikâyetçi oldu....
  5. hangi ünlüsün

hangi ünlüsün

burda hangi ünlü olduğumuz çıkmıyo

Sayfayı Paylaş