gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

şaşırtıcı bi gece oldu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

manken Ece Gürsel!e canlı yayında zileyicilerden biri evlenme teklif etti bu teklif karşısında herkes şaşırdı......

CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ ALDI!
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN MANKEN ECE GÜRSEL, CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ ALDI.

Kenan Erçetingöz, konuklara gelen e-maillere bakarken Akşam Keyfi izleyicilerinden biri güzel manken Ece Gürsel' e mail yoluyla canlı yayında evlilik teklifi etti. Biraz şaşıran Ece Gürsel, nasıl bir tepki vereceğini şaşırdı. Hayatında kimsenin olmadığını ama var olduğuna dair spekülasyonların yapıldığını söyleyen Gürsel, böyle haberler yapanları artık mahkemeye verdiğini ve vereceğini söyledi..

şaşırtıcı bi gece oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah Keskin - Gece Olunca

Emrah Keskin - Gece Olunca

Içime Doguyor Sonsuz Bir HÜzun Nedendir Bilemem Gece Olunca Aklima Geliyor O Güzel Yüzün Bir Garip Olurum Gece Olunca Içime Doguyor Sonsuz Bir HÜzun Nedendir Bilemem Gece Olunca Aklima Geliyor O Güzel Yüzün Bir Garip Olurum Gece Olunca Karanlik Gizliyor Gözyaslarimi Kimseler Bilmiyor Acilarimi Karanlik Gizliyor Gözyaslarimi Kimseler Bilmiyor Acilarimi Hayalin Kaçirir Uykularimi...
  2. Geçmiş Olsun... Acun Ilıcalı

Geçmiş Olsun... Acun Ilıcalı

ÜNLÜ SUNUCUNUN BAŞINA GELMEYEN KALMADI. 'Var Mısın Yok Musun' ile izleyenlerin gönüllerini feth eden Acun Ilıcalı büyük şanssızlık yaşadı. Show TV'de ekrana gelen Var Mısın Yok Musun yarışma programında hem yarışmacılarına önemli ödüller veren hem de ekran başındakilere keyifli anlar yaşatan Acun Ilıcalı, yaz tatilinde sağlık sorunları ile uğraştı. Televizyon gazetesinin...
  3. kuzey kutbunda gece olunca

kuzey kutbunda gece olunca

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hareketli Geçmiş Olsun Gifleri

Hareketli Geçmiş Olsun Gifleri

Hastalar için geçmiş olsun gifleri:D
  5. Bi köşede benim olsun ..

Bi köşede benim olsun ..

Bir kaç aydır bu sitedeyim düşündüm de niye burda benim köşem yok?* Ve hemen köşe buldum kendimeee:D:D Herkesi bekliyorum başımın üstünde yeriniz var :D

Sayfayı Paylaş