1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

şaşırtıcı bi gece oldu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

manken Ece Gürsel!e canlı yayında zileyicilerden biri evlenme teklif etti bu teklif karşısında herkes şaşırdı......
    CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ ALDI!
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN MANKEN ECE GÜRSEL, CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ ALDI.

Kenan Erçetingöz, konuklara gelen e-maillere bakarken Akşam Keyfi izleyicilerinden biri güzel manken Ece Gürsel' e mail yoluyla canlı yayında evlilik teklifi etti. Biraz şaşıran Ece Gürsel, nasıl bir tepki vereceğini şaşırdı. Hayatında kimsenin olmadığını ama var olduğuna dair spekülasyonların yapıldığını söyleyen Gürsel, böyle haberler yapanları artık mahkemeye verdiğini ve vereceğini söyledi..

şaşırtıcı bi gece oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meloma geçmiş olsun

meloma geçmiş olsun

melom gözel bacım geçmiş olsun seni çok seviyoruz hepimiz umarım sağlığına kavuşursun tez günde sen olmasan olmuyo be abuzerim
  2. Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Şimdi çok yalnız... sensiz yatağım... Doymadım sana .. acıyor canım... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki...ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun... Her şeyim sendin... değerini bilemedim... Ah burda olsan... neler neler vermezdim... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki... ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...
  3. form'un prensesine geçmiş olsun!!!

form'un prensesine geçmiş olsun!!!

rüyam gözümün nuru bitanecik üzüm gözlü tatlımı tatlı adminimiz'e geçmiş olsun dileklerimle....sen kendine dikkat et sen bizim prensesimizsin adminim.bu çiçekler sana:ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:...
  4. Bi köşede benim olsun ..

Bi köşede benim olsun ..

Bir kaç aydır bu sitedeyim düşündüm de niye burda benim köşem yok?* Ve hemen köşe buldum kendimeee:D:D Herkesi bekliyorum başımın üstünde yeriniz var :D
  5. geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye geçmiş olsun sözleri 2012 Sevgiliniz hasta mı oldu, vah vahhh geçmiş olsun diyoruz. Ha pardon sizde geçmiş olsun demelisiniz değil mi :) O halde bizde size en güzel geçimş olsun sözlerini sunalım arkadaşlar :) İşte Melek'ler, geçmiş olsun sözleri sevgiliye söylenecekleri :) Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz Bitanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz....

Sayfayı Paylaş