Saylamlar otel - Yalincak / Trabzon

Saylamlar otel - Yalincak / Trabzon
Saylamlar otel 33 twin standart odası, 30 king standart odası, ve 3 deluxe odası olmakla birlikte toplamda 66 odası bulunmaktadır.Saylamlar Otel odaları Deniz ve Doğa manzarası sahiptir.Saylamlar Otel'in Küvet, duş, uydu tv, Saç kurutma makinesi, elektronik emanet makinesi, Alarm sistemi, Mini bar, Çalışma masası, Havalandırma, Kablosuz internet bağlantısı, direkt telefon, Suit odalarda jakuzi ve Tüm oda tiplerinde oturma gurubu ile misafirlerine hizmet vermektedir.
Saylamlar Otel 'in Business center, araba kiralama, bagaj servisi ve açık otoparkı ile hizmet vermektedir.Saylamlar Otel Açık havuz, Hamam, Sauna, Fitness center ve sağlık kulübü ile misafirlerine eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.Saylamlar Otel Kahvaltı dahil çalışmakla birlikte otelin, Abardo Restoran (300 kişilik), Roof bar, Vitamin bar, Snack lobby, Balo salonu (çok amaçlı 800 kişilik), Dip cafe ve havuz başı restoranı ile doyumsuz lezzetlerini siz misafirleri ile paylaşmaktadır.
Saylamlar Otel'in Balo salonu (çok amaçlı 800 kişilik) ve 2 adet Alobora, Vira ( 24+75) kişilik toplantı salonları, 1 adet seminer ve toplantı salonu (max. 80 kişi.) ile toplantılarınız için Projektör, perde, Klima yazı tahtası, Ses sistemi, Işık sistemi, Kablosuz internet bağlantısı donanımları bulunmaktadır.
Saylamlar Otel Devlet karayolu Yalıncak mevkiinde olup Trabzon Dünya Ticaret merkezine 100 metre, Havalanına 2 km, Merkeze 10 km ve denize 100 metre uzaklıkta bulunmaktadır.

Adres : Devlet Karayolu Üzeri Yalıncak Mevkii Trabzon / Yalincak / Trabzon kaynak.ezberim
 
Üst