Etiketler:
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0

Scarlett Johansson'da Saçını kızıla boyattı

Konu, 'Magazin' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Scarlett Johansson un saç rengi, magazin, yabancı bayan ünlülerin fotoları, saç renkleri 2011, kızıl saç herşey burda kızlar

Blake Lively'den sonra Scarlett Johansson'da sacını kızıla boyattı..

Scarlett Johansson'da Saçını kızıla boyattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. senden gizli saçımı kızıla boyattım

senden gizli saçımı kızıla boyattım

rüyada saçını kızıla boyatmak rüyada saçı kızıla boyatmak saçlarını saçı boyamak saçını boyadığını görmek canım sana sölemedim ama senden gizli saçımıı kızıla boyattım napim söleyince izin vermiyorsun gerçi belki beni göründe saçımı boyattım diye ayrılacaksın ama artık bende bunaldım senin herşeye müdahale etmenden beni kısıtladığın için yalan sölemek zorunda bıraktın(yinede seni çok seviyorum...
  2. Kızıl saç rengi nasıl açılır?

Kızıl saç rengi nasıl açılır?

kızıl saç nasıl açılır kızıl saç rengi nasıl açılır rengi saçı açabilirim doğal Kızıl saçların rengini açmanız için sizlere doğal açıcı tarifi veriyorum.Tarifin malzemeleri ve uygulanışı ise şöyle: Kahve ve kırmızı yaban mersini suyunun özellikle kızıl saçların rengini açıcı etkisi vardır. Saçlarınızı yıkadıktan sonra durulama suyu olarak uygulayın. Kahverengi saçlarda yarım litre kahve...
  3. 2012 Kızıl Saç Modelleri

2012 Kızıl Saç Modelleri

kızıl saç kızıl saç renkleri kızıl saç boyaları kızıl saç modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Kızıl Saç modellerini Seven meleklerimiz bu yazımıza tam da sizlere göre. Kadını en güzel gösteren biri de saçlarımızdır. Saçalarımız ne kadar bakımlı ne kadar parlak olursa yüzümüzde okadar güzel görünür melekler :) Saçlarınızı kızıla boyamadan önce önerilerimize göz atın: Dikkat...
  4. Scarlett Johansson'un Cilt Bakım Sırları

Scarlett Johansson'un Cilt Bakım Sırları

scarlett johansson scarlett johansson cilt bakımı scarlett johansson güzellik sırları Sevgili melekler, güzellik ve bakım uğruna hemen her kadın az ya da çok kozmetiklere para harcıyor. Oysa annelerimizin, anneannelerimizin kullandığı doğal ürünleri yabana atmamakta fayda var. Duyduğumuz zaman hayli şaşırabildiğimiz bu doğal kozmetikleri dünyaca ünlü isimler de kullanıyor. İşte onlardan...
  5. Kızıl Saçlı Azra!

Kızıl Saçlı Azra!

azra akın azra akın haberleri Sevgili melekler, bir süredir herhangi bir projede göremediğimiz güzel manken-oyuncu Azra Akın, şu sıralar harıl harıl çalışıyor. Daha önce beyazlarını kapatmak için bile saçlarını boyatmadığını söyleyen Akın, yapımcılığını Halil Sezai’nin üstlendiği “Çilek” filmindeki rolü için saç rengini de değiştirdi. Çekimlerine Zonguldak’ta başlanan “Çilek”, 2014’ün ilk...

Sayfayı Paylaş